Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha nem jelentkezem a helyi...

Ha nem jelentkezem a helyi védőnőnél ő sem fog keresni? De anyaságit kapok így a háziorvos ad kskönyvet vagy a nőgyógyászati 4 db ambuláns lap jó?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 14:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
60%
A kiskönyvet a védőnő adja, és elvileg meghatározott számú védőnői aláírásnak /annak, hogy igazolja a megjelenést/ kell benne szerepelnie. Miért nem akarsz védőnőhöz menni? Megkérdezhetem?
2014. okt. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
Mert kis fiatal roma lány. Nem szeretném ha bejönne hozzánk. Hiába elvileg kimosakodott divatozós kislány akkor se. Meg hát mi újat is tudna mondani nekem? Nem kedvelem.
2014. okt. 23. 15:02
 3/62 anonim ***** válasza:
60%
Nem fogsz kapni anyaságit,mert a kiskönyvet a védőnő adja,és most már az igazolást is,amivel igényelheted azt.Már nem a kórházban adják a szülés után mint eddig.Júliussal változott ez is.
2014. okt. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
84%
az enyem is fiatal kb velem egyidos gyerekemeg nincs de mégis csomo ujat tudott mondani. nagyon rendes es nagy segitseg volt hogy a 40 fokba kijott es nem nekem kellett elvinni az egy hetes babat. persze ő nem roma. ha csak a bőre színe a baj, adj neki egy eselyt es azert ne kezeld le mert fiatal. ha roma akkor minimum 20 csecsemo kozott nevelkedett :):)
2014. okt. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
67%
Milyen anyák vannak.... mi újjat ezt tanulta 100 x jobban tisztában van a dolgokkal mint te. Majd ha vmi baja lesz a gyereknek v nem tudod mit adj neki kit fogsz hívni? Ki fog segíteni egy leletet megérteni?
2014. okt. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:

de keresni fog


a kötlező terhesgondozások előtt minig ő készíti elő az anyagod a dokinak(nekem volt, hogy ő vette észre hogy x vérvizsgálat nincs meg, a dokinak üzent a kiskönyvemben odaírva a vizsgálat mellé kérdőjelet)

tehát először hozzá kell menni, utána a terhesgondozásra

asszem a doki pecsétel a kiskönyvbe, nem a védőnő

ha ez nincs meg, nincs anyasági sem.


keresni fog téged.

és nem jó ambuláns lap

2014. okt. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
93%
Abban az esetben nemfogja keresni,ha még abszolút nem volt nála.A nőgyógyász nem értesíti,hogy van a körzetedben valaki akinél terhességet diagnosztizáltam.A kismamának kell először jelentkezni,a nőgyógyász igazolásával.Ha ez elmatad,akkor a védőnő nem tud róla.
2014. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
76%
Igen utolsó de ha nem tud róla nincs kiskönyv és nincs anyasági ami annyira kell a kérdezőnek.
2014. okt. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
66%
A kórházból nem adják haza a babát, ha a védőnő nem igazolja, hogy megfeleőek a körülmények. Amikor én szültem, akkor is volt egy anyuka, aki nem vihette haza a lányát, mert a védőnő nem igazolta, hogy alkalmas a lakóhelye gyereknevelésre, nem volt semmi babaholmi, melegvíz stb. A kiskönyvet is a védőnő adja. Egyszerűbb, ha azt kikéred tőle, aztán lemondod és akkor a gyerekvédelmisek mennek ki egyszer, hogy a kornyezettanulmany meglegyen.
2014. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
59%
Kell a kiskönyv az anyaságihoz ez biztos!!a beutalokat vervetelre a védőnő adja!!amugy meglehet,h nem is roma csak te annak látod mert estleg barna a szeme es szoliba jar!en pl.meg soha nem láttam roma védőnőt!a masik dolog meg ha megis az ő ezt tanulta valószínű diplomája is van tehat nem egy koszos buta ....!4 pecsét kell az anyasagihoz elmesz 4szer az elejen ki se fog jonni ha megvan utana eldöntöd,h akarsz-e még tovàbb járni hozzá ha nem megmondod,h te tovább nem kívánod igénybe venni a védőnői szolgálatot..mi kell az egyszeri segélyhez? Kész
2014. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!