Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek felkeressem az...

Szerintetek felkeressem az ügyeletet emiatt?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel öttől délután négyig 5 cataflamot szedtem be+1 nospat, a súlyos migrénem miatt, az utolsó szem után a rá következendő fél órában háromszor is hánytam, a migrénem is szörnyűbb lett, de 5-6tól elaludtam ma reggel ötig. Ma már elmúlt a migrénem, viszont fájnak a veséim és reggeli után hasmenésem volt, szerintetek felkeressem az ügyeletet vagy ezek maguktól is elmúlnak? 19/l
2017. szept. 17. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Magától biztos nem múlik el a betegséged.

A migrén egy dolog, azzal érdemes amúgy fejfájás ambulanciát felkeresned, ahol kivizsgálnak, illetve olyan fájdalomcsillapítót adnak, ami direkt migrénre van.

A hasmenés, ha szedsz probiotikumot és diétázol, akkor ha vírusos eredetű, akkor elmúlik magától is. Viszont a vesefájdalom nem játék, ha van egy húgyúti eredetű fertőzésed, az okozhat akár vesemedence gyulladást is, úgyhogy azzal belátogatnék a helyedben az ügyeletre, hogy csináljanak egy vizeletvizsgálatot és arra antibiotikumos kezelés szükséges.

Ha ma nem is jutsz el ügyeletre, holnap reggel mindenképpen első dolgod legyen az orvos.

2017. szept. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én amiatt aggódok mert tegnap sok gyógyszert vettem be, és az lehet tönkretette a veséimet, és emiatt fáj ma :/ viszont csak ennyi a panaszom és emiatt lehet kinevetnének, de én mégis aggódok hogy a tegnapi 5-6 gyógyszer gondot okozott a vesémben
2017. szept. 17. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!