Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Normális, hogy a magán nőgyógy...

Normális, hogy a magán nőgyógyásznál a rákszűrésen átjött az asszisztens is a vizsgáló helyiségbe az orvos mellé és belebámult a vaginámba?

Figyelt kérdés
Jópár nőgyógyásznál jártam már, de ilyet még nem tapasztaltam. Kimondottan zavart a dolog, viszont az orvos nagyon szimpatikus volt. Megkérhetem legközelebb, hogy csak ő legyen jelen az ilyen vizsgálatoknál?

2017. szept. 18. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem segített véletlenül a nőgyógyásznak a mintavétel során? Tehát üvegcsét adni, vagy elvenni, amibe teszik a mintát? Mert akkor nem a vaginádba bámult, nyilván ő is látott már jó sokat, hanem csak szimplán odanézett éppen, de nem bámulta, csak te érezted úgy. Amúgy én is voltam már számtalanszor és ott volt a doki asszisztense is, aki segédkezett, még az orvos hívta oda, de nem éreztem emiatt kellemetlenül magam.
2017. szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ott volt az asszisztens rákszűréskor, más vizsgálatnál, amikor nem kellett minta, csak a doki nézett méhszájat, akkor nem. Nem perverzió, csak segít, mer 2 keze van a dokinak is össz-vissz. :)
2017. szept. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pont az zavart, hogy nem csak odaadott valamit, hanem beállt az orvos mellé, és oda bámult, nem túlzom el. Nekem ez új volt egyébként, mert már csinált két másik orvos is rákszűrést, és meg tudták oldani egyedül is.
2017. szept. 18. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Évike, jöjjön át gyorsan! Ekkorát még nem látott! :)

bocs

2017. szept. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!