Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szédülés és tarkó bizsergés...

Szédülés és tarkó bizsergés ügyben hova tovább?

Figyelt kérdés
5 éve tart, időszakonként előjön. Most már megfigyeltem, legutóbb 2 éve ugyanígy szeptemberben voltam táppénzen emiatt, tehát időváltozásra jön elő durván, idén januártól 2 hónapig szédelegtem, majd nyáron elmúlt, most szeptemberben újra előjön. Fülműtéteim voltak, meniere betegség csak sejthető, de nem igazolódott, mert a professzorom sem foglalkozik ezzel, ráadásul pszichés betegnek néznek, akkor is, amikor tisztában vagyok vele, nyilván idegesít is már, de ennyire szorongó lehetek, hogy lyen tüneteket okoz? MR vizsgálaton még nem voltam, de nyaki röntgenen igen, spondylosis, csigolyaszűkület az van, az is okozhatja a szédülést, meg pajzsmirigy alulműködés, de az meg kezelve van. Szóval most komolyan, mit tegyek, mit szedjek, hogy elmúljon a panasz? Köszönöm!!!!!!!!!!

2017. szept. 20. 15:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!