Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tanfolyamhoz kéne tüdőszűrés...

Tanfolyamhoz kéne tüdőszűrés vizsgálat de nem tudom hogy beutaló kell vagy időpontot kérni először?

Figyelt kérdés
2017. szept. 24. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem kell beutaló.
2017. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de, kell beutaló. nekem is ugyanez volt, suli miatt kellett alkalmasságihoz, és pont hogy időpontot nem kell kérni, csak beutalót kell vinned, meg 1700 forintba kerül. bár nekem nem kellett fizetnem, mert vittem iskolalátogatásit, de ez nem minden helyen van így
2017. szept. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tüdőszűrésre nem kell beutaló, sem időpont, viszont fizetni kell érte.

Létezik olyan is, hogy beutalóval készül, akkor nem kerül pénzbe, hiszen TB-finanszírozott ellátásként veszed igénybe -egy tanfolyam esetén persze erről szó sem lehet.

2017. szept. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell időpontot kérni
2017. szept. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel az első válaszomat megcáfolták, ezért utánanéztem. Az derült ki, hogy 40 fölött beutaló nélküli ingyenes, az alatt munkaalkalmasságihoz kell háziorvosi vagy iskolaorvosi beutaló, és úgy fizetős.
2017. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!