Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tudtok Dr. Tasi Róbert...

Mit tudtok Dr. Tasi Róbert nőgyógyászról? Szülést is levezet? Vagy csak magánrendel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!

meglepődtem a kérdésen, ugyanis én is hozzá járok :) nagyon bírom, nagyon kedves ember! emberileg és orvosilag is tiszteletreméltó, jól végzi a munkáját, én tényleg csak és kizárólag jót tudok róla mondani! ha jól tudom, szülést is levezet, nem csak magánrendelése van, ha jól emlékszem budafokon rendel még egy rendelőben, viszont én még ott nem voltam nála. egyszer viszont a tétényi úti kórházban is voltam nála vizsgálaton, de azt sem tudom, hogy ott is van e neki folyamatos rendelése:) én tényleg csak ajánlani tudom, nekem mindent nagyon megértően elmagyarázott, iszonyú rendes pasi!!

2010. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,bár nem értem miért lepődtél meg:-).Kb.20 különböző nőgyógyásznál voltam az elmúlt fél évben,mind magánorvos volt,akik vagy félre kezeltek,vagy végig sem hallgatták a panaszomat.Szomorú hogy nincs Magyaro.-gon egy megbízható orvos aki megtudna gyógyítani,ezek csak a pénzt teszik a zsebükbe.
2010. máj. 27. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!