Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr. Sziklai józsef nőgyógyászr...

Andyka18+ kérdése:

Dr. Sziklai józsef nőgyógyászról mi a véleményetek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 21:58
 1/4 anonim válasza:
dr. Sziklai minôsíthetelnûl viselkedett ahhoz képest hogy fájdalmakkal érkeztem a rendelôbe. Lekezelô volt és arrogáns! Megvizsgált vagy inkább úgy is fogalmazhatnék megkínzott, majd közölte nem nôgyógyászati a problémám. Pedig szerintem egyértelmûek voltak a jelek és a panaszaim is. Csak jelezném hogy 3napra már mûtöttek egy olyan helyen ahol meghallgatják és foglalkoznak a betegeggel. Lehet hogy péntek délután volt de talán nem a napnak kellene befolyásolnia hogy egy "orvos" foglalkozik-e egy beteggel.
2012. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A 13. kerületben lakom, és valóban az a helyzet, hogy nagyon sok a beteg és kevés az orvos. Itt be kell előre jelentkezni még a recept íratásra is, másképpen nem is fogadnak. A várakozási idő kb. 1 hónap (jó esetben). Szóval, nem valótlant mondott, mikor nehezményezte, hogy nem volt időpontod, mivel ide is nehézkes bejutni. dr. Sziklai nagyon kedves, segítőkész, tényleg ritkaság számba megy az ilyen orvos.
2015. márc. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lilla60 válasza:

Akkor ne mondjak azt telefonon hogy lehet hozza menni, es ne adjanak a kapuban sorszamot hozza!

Arrogans, ellenszenves ven faxfej! Nem szoktam igy nyilatkozni emberekrol, de rola muszaj! Kioktatott, megalazott, most jovok tole es olyan ideges vagyok mint meg soha! Igy banni egy veszelyeztett terhes kismamaval, na barmi legyen az ilyen de ne nogyogyasz! Mindenki kerulje el nagy ivben!!!

2016. febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Arrogáns és lekezelő majdhogynem sírva jöttem ki tőle annyira ideges voltam.
2016. ápr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!