Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vizeletemnek olyan szaga van...

Vizeletemnek olyan szaga van mint egy elhagyatott büdös férfi wc? Miért?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja, és iszonyat erős szaga van. És pisilés után még sokáig lehet érezni a fürdőszobában. Amúgy 23 éves vagyok és lány. Mitől lehet ez?
2011. aug. 6. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

2 hónapja??? :O Amúgy nem gondoltál arra, hogy esetleg elmenjél orvoshoz vele????!!!!


Egyáltalán nem normális, komoly fertőzés is állhat a hátterében, főleg, hogy ennyire elhúztad....:S

Menj vele orvoshoz!!!!!

2011. aug. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Ezt találtam:


" A vizelet bűzös lehet a vese vagy a húgyutak bakteriális fertőzésekor." (előző)

2011. aug. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen összeszedtél egy ronda fertőzést. Menj el orvoshoz, és akitől kaptad, azzal többet ne szexelj!
2011. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Huh... Köszi a válaszokat... Hétfőn repülök az orvoshoz :S
2011. aug. 6. 19:51
 5/16 anonim ***** válasza:

Naponta hány liter folyadékot iszol meg?

Milyen a vizelet színe?

Gondolom erős ammónia szagú a vizeleted.

2011. aug. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagyon keveset iszom, 2-3 dl max. Színre nem is sötét, szerintem az ideális. Egyzserűen nem tudok inni, ezt is úgy tuszkolom magamba... :(
2011. aug. 7. 17:39
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez a probléma... probálj meg rendesen étkezni és inni akkor nem lesz erős ammónia szagú a vizeleted és normális színű is lesz.
2011. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

De folyadékot menyit iszol? Nem alkoholos italra értették, hanem mindenfajta folyadékra, vízre is.


Remélem az nem komoly, hogy összesen iszol napi 2-3 deci liter folyadékot?? Mertha igen, akkor nem fogsz sokáig élni, én annyitól egyszerűen szomjan halnék.


2 liter a minimum amit meg kellene innod naponta. Én megiszom ennek a dupláját is simán, mert az az egészséges, átmossa a vesét. Hülyesség, hogy nem bírsz többet. Megiszol 3 decit, 1 óra múlva még hármat, kipisiled, és már ihatod is a következő adagot. A víz nem gyűlik fel, és szépen beindul az anyagcseréd.

2011. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De de.. tényleg ennyit iszom... Ma elviszek magammal egy másfél literes ásványvizet és magamba tuszkolom. Amúgy nem mindig van szaga... de általában igen :( Akkor valószínűleg ennyi a baj? Tudom, doki lenne a megoldás, de nem akaroook oda menni :((
2011. aug. 8. 07:36
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szag a vizeleted összetétele miatt van, ha nem viszketsz, nincs folyásod, nem hinném, hogy fertőzés de orvoshoz menj el. Urologiára. És igyál többet, mert ilyen kevés folyadékkal iszonyúan kínzod a vesédet. A vizelet élettani körülmények között egyébként szalmasárga színű és húsleves szagú. Reggel kicsit koncentráltabb, napközben hígabbnak és halványabbnak kellene lennie. Mivel napközben iszol ugye és nem éjszaka.

Ha izzadsz is, még több folyadékot veszít a szervezet, vidd a másfeles palackot és húzd le estig a vizet belőle! Ne nyírd a vesédet!

2011. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!