Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a véleményetek a Pest...

Mi a véleményetek a Pest Megyei Flór Ferenc Kórház fül-orr-gégészeti osztályárol?

Figyelt kérdés

#kórház #Flór Ferenc Kórház #fül- orr- gégeszet
2017. okt. 16. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem ott műtöttek kb 5 éve. Végülis jól sikerült meg nem volt baj. De még gyerek voltam , a nőverek aranyosak voltak. Viszont az orvosok nagyon nagyon durvák. Bármikor ott voltam sírva jöttem ki. Azóta lehet sokat változott de ha nem akkor azt mondom hogy ha nem birod azokat az orvosakat akik stílusra nagyon durvák akkor ne menj oda. szó szerint bele döfi a füledbe orrodba az eszközt és még ha "bajod van vagy fáj" még jól le is csesznek :D de nem merek sokat mesélni mert tényleg ennyi idő alatt lehet már kicserélődött , de ha mennem kéne megint pl műtétre biztos magán orvoshoz mennék.
2017. okt. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Engem Pesten műtöttek 6 éve. Az akkori orvosom állítólag már csak itt praktizál. De köszönöm a választ! :)
2017. okt. 17. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!