Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormon vizsgálat hogy működik?

HANNA75 kérdése:

Hormon vizsgálat hogy működik?

Figyelt kérdés
Tegnap este voltam orvosnál,félig szerencse,hogy pont akkor jött meg/80!!! napra/.Mivel így hétfőn már mehetek is 3 napi hormonvizsgálatra.Magánorvosnál voltam,nála csak egy ambuláns lapot kaptam.Kistarcsára kell mennem vérvételre.Hogy működik ilyenkor a dolog?Csak regisztrálnom kell és mehetek.Mivel nem tudtuk mikor jön meg így nem lehetett időpontot kérni.Tud valaki segíteni ebben eligazodni?Nagyon várjuk már,hogy legyen baba,mindent megteszünk érte.Köszönöm

2015. máj. 30. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell időpontot kérni, bár ezt az orvosodnak el kellett volna mondania... megkapod a vérvételes papírt, szépen odamész, megmutatod, leveszik a vért. Utána a 21-26 napon kell menned, akkor is vesznek vért. Endokrinológus küldött, ugye? Mit takar a magánorvos?
2015. máj. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem,nőgyógyász küldött.Annyit takar a magánorvos,hogy fizetős :) Sajnos az SZTK-s nem volt képes még egy vérvételre sem elküldeni.A mostanival meg vagyok elégedve.
2015. máj. 30. 12:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, mert általában endokrinológushoz szokták küldeni az embert, és ő küld vérvételre :) Szerencséd van, h nem fogamzásgátlóval akar tömni az orvosod. Bár ha nem talál semmi furcsát a leletekben, érdemes elmenni endokrinológushoz.
2015. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!