Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nőgyógyásznál hogy lehet...

Nőgyógyásznál hogy lehet közölni, hogy terhes vagy és nem akarod megtartani a babát? Vagy így egyszerűen bemegy az ember, megkérdezik mi a panasza, és kezdheti ezzel?

Figyelt kérdés
2017. márc. 8. 19:00
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
88%
Bemész a dokihoz, mondod hogy pozitívat teszteltél, ő megállapítja a terhességet, majd megkérdezi, hogy meg akarod-e tartani. A választól függően pedig elmondja a további teendőket.
2017. márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2017. márc. 8. 19:04
 3/44 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy az első írja.

Mind a 2 terhességemnél úgy volt, hogy bementem, a doki kérdezte, hogy milyen ügyben. Mondtam neki, hogy pozitív lett a terhességi tesztem.

Az volt az első kérdése, hogy "megtartják?"

Mondtam, hogy igen, de ezt miért kérdezni?

Azért mert ha valaki azt mondja, hogy nem, akkor nem mutat szívhangot.

Senki nem fog elítélni, kiadja a szükséges papírokat, amivel mehetsz tovább. Hidd el, neki ez rutin.

2017. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm második. A fel nem tett kérdésemre is válaszoltál. Azt kérdeztem volna, hogy biztos megkérdezik-e, de akkor megerősítettél.
2017. márc. 8. 19:25
 5/44 anonim ***** válasza:
28%

Tőlem nem kérdezték meg. (De én megtartottam, csak mondom.)

Szóval szerintem nyugodtan kezdd ezzel.

2017. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
70%
Tőlem se kérdezték meg. Csak azt,hogy tervezett volt-e.
2017. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
81%
Tőlem megkérdezték.
2017. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
81%
En úgy jártam, hogy amikor megkerdezte, mi a panaszom, mondtam, hogy pozitív lett a teszt. "Ennek most örülünk vagy sem?"
2017. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
88%
Tőlem azt kérdezte, hogy "örülünk?". Mondtam, hogy igen, aztán gratulált.
2017. márc. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
66%

Én is kb úgy adtam elő a történetem, mint ahogy az első leírta. aztán megkérdezte, hogy akarom-e vagy sem.


Eleinte parás volt a helyzet, de ha ott vagy már nem vészes. Odaadják a papírokat és szépen elkezded intézni amit kell.

2017. márc. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!