Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ti minden nap fürdötök?

Ti minden nap fürdötök?

Figyelt kérdés

Én nem. Van, hogy naponta, amikor megvan, de általában 2 naponta fürdök. Van, hogy egy vagy 2 napos ruhat is felveszek (alsónemű kivételével) ami még nem büdös, de nem vagyok büdös. Szerintetek ez miért van? Egy normál embernek ilyenkor már van szaga nem? Nyáron amugy csak a nagyon nagy melegben izzadok, es az izzadságom sem büdös

20/l



2017. okt. 25. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mivel kulturalt es igenyes ember vagyok, es emberek koze jarok kioltozve termeszetesen igen. Aki nem furdik rendszeresen azt az emberek megerzik, es nem szivesen kozoskodnek.
2017. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fürdök minden nap, nyáron van, hogy többször is egy nap.


L/19

2017. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Csak akkor ha nagyon megizzadok. Egyébként simán kihagyok napokat. Elég jó dezodorok ,parfümök vannak,72 órásak is, az bőven elég,ha néha felfrissítem magam vele napközben is. Még senki nem mondta hogy büdös vagyok ,bár lehet mindenki rettentően udvarias :D
2017. okt. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Sajnos az ember saját magán kevésbé érzi meg a testszagot. Sajnos nekem is volt olyan barátom, aki büszkén hangoztatta, hogy csak 2 naponta, ritkán fürdik. Sajnos igenis érezni.
2017. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nehéz fizikai munkát végzőknek és prostituáltaknak indokolt naponta fürödni. Másoknak nem igazán.
2017. okt. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én ha büdi vagyok azt szoktam magamon érezni
2017. okt. 25. 19:35
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Naponta 2-szer fürdök(reggel csak gyors zuhanyzás,este fürdés) télen,nyáron. Te sosem érzed a saját és aruháid vagy a lakásod jellegzetes illatát, mivel az ember pár hét alatt hozzászokik egy szaghoz.Ezért van hogy egyesek pl.ott is tudnak dolgozni ahol te 10 percig sem tudsz megmaradni, mondjuk ganajászás, vágóhidakon takarítás,kukásautózás,vécépucolás de még a kórházi dolgozók sem érzik azt a jellegzetes fertőtlenítő és gyógyszerillatot,ami megcsap a kórházba belépve. Ezek extrémebb példák voltak, a lényeg, hogy hozzászoksz a saját illatodhoz, úgyhogy van hogy mások érzik,amit te nem érzel.Mikor valaki a saját szagát érzi ott már nagy baj van.Te csak akkor érzed mikor már büdösebb vagy attól,amilyen átlagosan lenni szoktál, de ez nem jelenti azt, hogy általában jó illatod van.
2017. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Senki sem panaszkodott még hogy büdös vagyok
2017. okt. 26. 06:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Jezus... mert nem illik azt sem... ne legy mar igenytelen es nolj fel.
2017. okt. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Menstruációkor ugye minden nap fürdesz?
2017. okt. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!