Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány naponta fürdötök?

Hány naponta fürdötök?

Figyelt kérdés

van egy barátnőm.elég szép csaj,magas,vékony,,szőke. csak mondta, hogy ő hetente kb 2szer fürdik

én naponta...ti?

nemet,kort is írjátok


2012. okt. 29. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Nekünk zuhanykabinunk van, reggel és este zuhanyzom. 28/L
2012. okt. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

bocsi nem fogalmaztam jól

fürdés--> tisztalkodas,zuhanyzás

(én is,baratnom is zuhanyzik)

2012. okt. 29. 11:53
 3/12 Nobile ***** válasza:
Te miről beszélsz most?
2012. okt. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Este mindig, ha meleg van, vagy pl. betegség miatt leizzadok éjszaka, akkor reggel is.
2012. okt. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is naponta. Képtelen lennék úgy lefeküdni, hogy nem mosakodtam meg előtte. Ha éjszaka érek haza (buli vagy valami miatt), és nem vagyok túl fáradt, még akkor is lezuhanyozok. Mondjuk buli után, főleg, ha ittam egy kicsit, előfordul, hogy csak reggel zuhanyozom le, de ilyenkor nem ágyazok meg és nem zavar annyira a dolog. :D


Egyébként alapból minden este zuhanyozok. Nyáron, vagy ha valami nagyobb alkalomra készülök vagy ilyesmi, akkor többször is egy nap. :)

17/L

2012. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"ő hetente kb 2szer fürdik

én naponta...ti?"

"fürdés--> tisztalkodas,zuhanyzás

(én is,baratnom is zuhanyzik)"


Kicsit összezavarodtam! A barátnőd heti 2x tisztálkodik csak, vagy 2x fürdik, de a többi napon másként tisztálkodik?


Zuhanyozás párti vagyok, bár télen szeretek időnként beülni jó meleg vízbe (de nem teli kádba!).

A hidegebb idő beálltával van nap, amikor csak megmosakszom lefekvés előtt (felül, középen és alul is).

Nekem ez nem újkeletű dolog, mert kisgyermekként nem volt fürdőszobánk. Hétköznap lavórban tisztálkodtunk, szombat volt a fürdős-hajmosós nap. Ennek ellenére mindig tiszták voltunk, és nem szaglottunk!!

Ezért nem értem, hogy a szegénység miért lehet oka a testi tisztátalanságnak. Főleg egy kisgyereknél, akinek a letisztításához aztán nem kell sok víz!

2012. okt. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

a baratnom,egy nagyoon csinos nő,de ennek ellenere hetente ketszer tisztalkodik

és erre lettem volna kíváncsi,hogy csak szerintem gáz?

köszi a normális valaszokat,megy a zöld

amúgy 5# ha nem agyazol meg,akkor az meg rosszabb sztem:D én is van,h buli után csak beesek

de reggel fürdok,v zuhizok

2012. okt. 29. 13:23
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha csak heti 2x tisztálkodik, az bizony gáz!!
2012. okt. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Pfuj. :( Elég igénytelen, mit ne mondjak. Legalább alulról lemosakodhatna, ha zuhanyozni lusta.
2012. okt. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

Én is sokszor csak 2 naponta zuhanyozom, főleg így, hogy már nincs kánikula. Két kis gyerekem van, és sokszor túl zombi vagyok este hogy elmenjek tusolni... Csak bedőlök az ágyba és zzzzzzzzzz...

31/N

2012. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!