Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kötelező lesz az E-receptet...

Kötelező lesz az E-receptet használni? Az idegorvosnál 3 Helyett csak egy gyógyszert szedek. Elméletileg meg fogja tudni nézni kivettem -e?

Figyelt kérdés
Csak egy gyogyszert tudok használni az idegeimre a többit nem bírom mert rosszul leszek tőle.Mit csinálok ha a Dokinő rájön hogy nem szedem a gyogyszereim?Tul erősek nem birom őket beszedni.több mint 5 éve nem is szedek csak 1-et.
2017. nov. 1. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg megbeszélhetnéd vele, nem?


Sosem értettem ezt az orvosnak kamuzást. Kit versz át? Vele tolsz ki? Ha szólnál, lehet keresne neked más gyógyszert, amit bírnál...

2017. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Tul erősek nem birom őket beszedni.több mint 5 éve nem is szedek csak 1-et"

Az ilyet egyébként tök felesleges közölni az orvossal, végtére is neki semmi köze hozzá, mit szedsz be. Hadd írja csak fel nyugodtan, nem probléma.

2017. nov. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A mostani recepteket is le tudja ellenőrizni, hogy kiváltottad e.

Azt is tudja, hogy mikor és hol váltottad ki...


Azt, hogy be is szeded a gyógyszereket, azt még E-receptel se tudja kontrollálni.

2017. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyszer nyomták belém a korházban össze is estem tőle a folyosón annyira nem komoly a bajom hogy 3 gyogyszert szedjek egyszerre .A nyugtatoktol meg csak aludna az ember azzal még dolgozni sem lehet.
2017. nov. 1. 17:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért bárkivel kezetfogok aki 3diligyogyszerrel a szervezetében végigdolgozik egy napot is. Nem is értem miért kell emiatt bántani a volt melomban tettek tönkre
2017. nov. 1. 18:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, hogy pszichiátriai beteg vagy? Ne aggódj, a pszichiáterek tökéletesen tisztában vannak, hogy a pácienseik kb. 20%-a szedi a gyógyszerét. Csak a szkizofrének miatt aggódnak komolyabban, a szorongós, depressziós meg saját magával tol ki, ha nem kezelik...
2017. nov. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak depresszióm van meg pánikbetegségem nem vagyok skizo
2017. nov. 2. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!