Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy egészséges immunrendszer...

Egy egészséges immunrendszer elméletileg a HPV összes típusát képes legyőzni a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Férfiként az oltás drága,és sok orvos szerint felesleges is,szerintetek a hpv osszes típusát képes egy egészséges immunrendszer leküzdeni?

2017. ápr. 20. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, természetesen. Az orvosokra ne hallgassál. A GYK az igazi.
2017. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy egészséges szervezet sem elég erős legyőzni a HPV vírust. Miért lenne felesleges az oltás? Melyik orvos mondja?
2017. ápr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem felesleges az oltás, mert ha megfertőződsz, azt másnak is átadhatod, és egy nőnek sokkal veszélyesebb a HPV. Azaz veszélyeztetheted vki életét. A férfiak immunrendszere sem tudja leküzdeni, bennük csupán lappang a vírus, és ritkán alakít ki betegséget. (én így tudom, bocsi ha hülyeség)
2017. ápr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem nincs tünetem,sak kérdem,amúgy ha valaki volt hpv szűrésen,az hogy zajlik?
2017. ápr. 20. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!