Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ajánlanátok valamit magas...

Ajánlanátok valamit magas vérnyomásra, cukorra? (nagyimnak szeretnénk segíteni! )

Figyelt kérdés
teák,ételek stb...olyasmi amivel természetes úton bírunk segíteni........
2010. máj. 31. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvos.
2010. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sudo_su ***** válasza:
Tudom, hogy ezzel nem segítek, de a magas vérnyomás és cukor nagyon veszélyes betegség! Minnél előbb keressetek fel egy orvost, biztos segít, és felvilágosít a lehetőségekről! =)
2010. máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Cukorra nagyon jó, legalábbis nekem bevált, ha reggelente éhgyomorra egy kávéskanál őrölt pirospaprikát ettem. Persze nem bolti paprikát.

Van egy tea is, de én azt keserűnek találom, majd az ismerősömtől elkérem a „receptet”. 5 féle gyógynövényből kell főzetet készíteni. Gyógynövényboltban meg lehet szerezni ezeket.

2010. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszike előre is
2010. máj. 31. 20:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Tegnapi 19:14-es vagyok. Meg van a tea alapanyag: kapormag, gyermekláncfű, nyirfalevél, fehérbabhéj, feketeáfonya levél.

A csomagokok hátulján rajta van, hogy kell főzni őket, a lényeg, hogy egy lábasba mérd az egészet! Lehet izésíteni,persze nem cukorral, de az a legjobb ha natúron issza, napközben rájár.

A gyógynövényes mondta, hogy ő inzulinos cukorbeteg, naponta 2x szúrta magát, amióta issza, csak 1x.

Persze ez nem törvényszerű, neki bejött, lehet, hogy neki más is közrejátszott, de ő esküszik a tea jótékony hatására! Más ismerősömnek is bevált, csak én vagyok ilyen finnyás, hogy keserűnek találom, pedig állítólag nem az! :-)

Egy próbát megér sztem!

Ja, és a fahéj is jót tesz a cukorbetegeknek.

2010. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi! a teákat külön-külön meg kell főzni? és összekeverni? melegen kell inni?
2010. jún. 1. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, a teát egyben kell főzni. Ha az van minden csomagra ráírva hogy 2dl vízhez 1 púpozott kanál kell, akkor veszel 1 liter vizet, és mindegyikből teszel bele egy kanállal.

Megfőztem, és egész nap rájártam, hidegen is jó.

Remélem segíteni fog nagyidnak!

2010. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

nekem édesanyám cukros, és neki rengeteget segített.

ezek teljesen bio dolgok, ráadásul még annak a kockázatát sincs, hogy fölöslegesen dobtok ki pénzt, mert 2 hétig 100%os visszavásárási garancia van mindkettőre. íme:

[link]

[link]

őszintén remélem, hogy segíteni fog!

2010. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!