Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy be akarta magyarázni, hogy pszichiátriai beteg vagy mert azt hitte lógni akarsz stb. , csak papírt akarsz?

Figyelt kérdés

Velem a sz.mét, aljas gyerekorvos magyarázta a szüleimnek, mikor az iskolából hazaküldtek lázasan, hogy nincs is semmi bajom, csak nem akarok iskolába menni. Vagy, hogy vigyenek pszichológushoz, mert nen hitte el, hogy novemberven lehet influenza szerű betegséget kapni...

Mindezt azért, mert annyian odajárnak hozzá kamuigazolással. Aki meg tényleg beteg se hiszi el.


2017. nov. 14. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:
23 vagyok, a pszichológusom akarta bemagyarázni, hogy amiatt megy a hasam mindig, mert stresszelek az egyetem miatt. Kiderült, hogy kipusztult a bélflórám, azért voltam rosszul mindig.
2017. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!