Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten hova lehet menni...

Budapesten hova lehet menni nőgyógyászati sztk-s rendelésre lakcímkártya nélkül?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok már keseredve sehol nem hajlandóak fogadni mert nincs budapesti lakcímem. Amit azért se értek mivel fizetem a TB-t,vagyis mindenhol kötelesek ellátni. Kaptam beutalót kórházi orvostól de így se mentem semmire. Tudnátok ajánlani valamit ahol fogadnának?

2017. nov. 16. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:
"fizetem a TB-t,vagyis mindenhol kötelesek ellátni" ez nem igaz. Területi ellátási kötelezettség van, csak az állandó vagy ideiglenes lakcím szerinti szolgáltató köteles ellátni. Más is elláthat ha akar, de nem kötelessége. Érdemes lenne írni az összes budapesti kerület egészségügyi szolgálat vezetőjének, és lehet, hogy valahonnan az az a válasz fog jönni, hogy ellátják, lehet menni. [link]
2017. nov. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!