Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapesten hova lehet menni...

Budapesten hova lehet menni nőgyógyászati sztk-s rendelésre lakcímkártya nélkül?

Figyelt kérdés

Már teljesen el vagyok keseredve. A kerületemben lévő nőgyógyászok alig foglalkoztak velem és nem tudtak kigyógyítani a bajomból. Máshol meg nem fogadtak, mert nincs oda bejelentett lakcímem.


Hol próbálkozhatnék, ahol nem figyelik, honnan jöttem? Esetleg vmi klinikán? Hova érdemes menni?


Nem akarok magándokihoz menni és tízezreseket nála hagyni. Még éltet a remény, hogy találok egy rendes sztk-s rvost, aki ugyanazt ingyen is meg tudja nekem csinálni, amit más pénzért.



2012. jún. 21. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az I. kerületbe vagyok bejelentve, ott van a háziorvosom is, de már 3 éve Újpesten lakom a párommal, nem jelentkeztem át oda, de mindig oda megyek az SZTK-ba, ha valami problémám van. Még nem tette szóvá senki. Amúgy korábban voltam az I. kerületi SZTK-ban is, oda a nőgyógyászokhoz (ha jól tudom) időpontot kell kérni, és mehet bárki. Szerintem bárhova mehetsz, elvileg kötelesek ellátni mindenhol, lakcímtől függetlenül.
2012. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy nem. Eddig a 7. és a 14. kerületbe jártam. A 7-ikben csak lakcímmel fogadtak mindig is, a 14-ben pedig most vezették be tavasszal, így nem tudok már odamenni.


Egyébként azt mondták, hogy ez mindenhol megvan, csak nem veszik olyan komolyan. Önkormányzatja válogatja, mennyire szól rá az orvosokra, ugyanis minden egyes vizsgálat után az önkormányzatnak is fizetnie kell, és máshol lakóknak nem akarják állni. Nekem ezt mondták a rendelőben.



Valaki normálist szeretnék kifogni, mert az eddigiek nem bírtak kikezelni. Legutóbb épp a gyógyszertáros nézett nagyot, hogy az a gyógyszer, amit felírtak, nem is a bajomra való és mondta, keressek egy másik orvost...

2012. jún. 21. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:
13. ker-ben próbálkozhatsz a szegedi úton, régebben fogadtak kerületen kívülieket is. Hogy most mi a helyzet, azt nem tudom, de érdemes lenne megejteni egy telefont legalább. Két doki rendel Dr Sziklai meg Dr Nyitray, inkább az utóbbit javaslom.
2012. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nahát, bocsi, nem akartalak félrevezetni.

Áprilisban voltam utoljára az újpesti SZTK-ban, mert egy üvegszilánk beleállt az ujjamba, de szó nélkül kivették a baleseti sebészeten, pedig az I. kerületben lakom papíron... Amúgy pedig az V. kerületben dolgozom, és az összes kolléganőm a Hercegprímás utcai SZTK-ba jár, ha valami problémája van, és őket is szokták fogadni, pedig vannak köztük vidékiek is.

Szerintem próbáld meg az V. kerületit felhívni, dr. Czikmántory Péter nagyon rendes ott, nála egyszer már voltam én is, tök jó fej orvos.

Belváros-Lipótváros Egészségügyi Szolgálat

1051 Budapest, Hercegprímás u. 14-16.

Tel: (1) 428-8100

2012. jún. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem rendelése válogatja. A 7. kerületben is csak a nőgyógyászaton kérik előre a lakcímkártyát. Meg a fogászat ilyen.
2012. jún. 23. 13:01
 6/6 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!