Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon fontos? (SOS LENT)

Nagyon fontos? (SOS LENT)

Figyelt kérdés
A barátnőmnél máj és lépmegnagyobbodást diagnosztizáltak, torokfájással indult az egész, most már tüszös torok gyulladás,6 cm re van megnagyobbodva, orvos azt mondta ez egy ilyen virus, ami ilyet csinál, gyógyszer nincs rá, Én Teljesen ki vagyok lelkileg, mit tegyünk? Nagyon sok gyógyszert szedett lázra, torokfájásra az elmúlt időben,, rengeteget, tele van piros kiütésekkel :( Mit tegyünk? elmullik?
2017. nov. 30. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez mononukleolozis, irány a kórház. :0 Fájdalomcsillapítónaká,) akkor Kataflámot próbáljon szedni. A Képet májat, semmilyen erőltetés, ütődés ne érje, mert megrepedhet. Ne emeljen semmit. Sok fekvés pihenés. Menyjetek be a kórházba ha lehet:/ Jobbulást
2017. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1. Vagyok, a kiütések nem lehetnek gyógyírt aleriga, vagy izzadás vagy más miatt?
2017. dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, előző vagyok, valami fejlemény van azóta??
2017. dec. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!