Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lehet a bajom? Tudtok...

Mi lehet a bajom? Tudtok Budapesten jó pszichológust?

Figyelt kérdés
Hetek óta éjjel alig tudok aludni, “felébredek” az álomból, viszont nem jutok vissza a valóságba. Beszorulok a két világ közé és ilyenkor meg van merevedre a testem, nem bírok megmozdulni, azt érzem, hogy meg fogok halni és nehezen kapok levegőt. Ilyenkor általában úgy ébresztem fel magam, hogy sikítok álmomban. Mi lehet a bajom? Illetve tudnátok ajánlani jó pszichológust Budapesten, aki tudna rajtam segíteni?(privátban)

2017. dec. 4. 22:58
1 2
 1/13 anonim válasza:

Nincs valami barátod, akivel ki tudnád őszintén(!) beszélgetni magad?

A pszichológusok sem tesznek akkora csodád, csak megkönnyebbülés, ha ki tudod beszélni magadból, hidd el az egy hatalmas lépés.

Ért valami negatív dolog? Valami oka csak van...

2017. dec. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2. Igen, valami nagy stressz, frusztráló dolog lehet az egész mögött!
2017. dec. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Ja, és szerintem se kéne egyből pszichológus. Attól is függ, mi a probléma. Úgyis elsősorban a stressz elkerülését és a stresszoldást fogják javasolni, azért kár fizetni.
2017. dec. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kimaradt: ezzel már jártam pszichiáterhez, de ő gyógyszeres kezelést javasolt. Egy darabig ezt be is tartottam, de nem javult a helyzet, ezért abba is hagytam.

Köszönöm, az eddigi válaszokat! :)

2017. dec. 4. 23:10
 5/13 RRR ***** válasza:

visszatudsz emlékezni,mi történt pár hete,ami megrázott?

..

2017. dec. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet, le vagyok tiltva nálad, vagy te nálam, mert írtam privátot most. Lehet, máskor nem segíteni akartunk itt egymáson? :D
2017. dec. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
7-es voltam, a pszichiáterek sokszor javasolnak feleslegesen gyógyszeres kezelést. A gyógyszeriparnak sem szabad ugyanis csődbe mennie, ezt ők is tudják. Bár néha lehet hasznos. De mindenképpen az okát kéne tudni, és guglizz rá a stresszkezelésre, mielőtt azért fizetsz pszichológusnak, hogy erről tájékoztasson, ugyanis ők is szeretik a pénzt elkérni és ezért akár olyan dolgokat elmondani, amiknek magadtól is utána tudnál járni.
2017. dec. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 RRR ***** válasza:
70%

a folyamatos kiadós szeretkezés is segít!!!!!

..

2017. dec. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pánik roham durvább formájának érződik. Hidd el sokan küszködnek ezzel a mai világban, sajna ez nem fog addig elmúlni amíg meg nem keresed magadba a problémád, majd ki nem javítod. Én is jártam pszichológushoz, de semmit nem segített, véleményem szerint ha csak nem fizetsz ki komoly összegeket nem fogsz találni igazán képzett szakembert aki tudna segíteni.
2017. dec. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pszichiáter!!!! Ezt nem úszod meg gyógyszer nélkül. Nem kell sztárorvoshoz menni vele. Háziorvostól kérsz beutalót, elküld egy psziciáterhez, ha nem jó a gyógyszer nem az a megoldás hogy abbahagyod (az exem abba halt bele hogy nem szedte a gyógyszereit).

Ilyenkor elmondod hogy nem jó a gyógyszer és próbál másikat.

Kiegészító terápiát magadnak is csinálhatsz: jóga, transzcendentális meditáció, autogén tréning. Ezek mind csodát művelnek, de hogy kigyere a gödörből ahhoz bizony kell a szakember.

2017. dec. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!