Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tud bárki Budapesten olyan...

Tud bárki Budapesten olyan pszichológust vagy pszichiátert aki jártas a borderline személyesig zavarban?

Figyelt kérdés

Legjobb lenne, ha nem horror áron dolgozna, bár manapság tudom, hogy ez ritka.

Nem tudom magam sem, hogy pszichiáter vagy pszichológus lenne jobb, gyógyszert szedni nem szeretnék, és azt ugye csak a pszichiáter írhatja fel, viszont nem tudom, a kettő közül melyik lehet kompetensebb borderline esetén.

Köszi, ha bárki segít


2017. szept. 21. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ajánlás kell, akkor adhatok. De ha csak tényleg kell és nem fölös információt gyűjtesz. Itt a gyakorin már legalább 10 olyan embernek ajánlottam egy jó és olcsó pszichológust, akik amint elkértem az alap adatokat, eltűntek a színről! Pedig szerintem egy kor/nem, egy e-mail cím, illetve ha nem is valós, de egy név amin meg lehet szólítani az e-mailben, azért elég normális dolog egy ilyen ügy egyeztetésében.

Szóval ha hajlandó vagy ezeket megírni, akár privátban, akkor válaszként elküldöm a pszichológus e-mail címét, amiről az e-mailt kell várnod. Nem érdemes neki írni, mert nem nyit meg olyan e-mailt, ami olyan címről érkezett, amire nem ő írt először.

2017. szept. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nap-kör? Mármint nem oda járni, csak érdeklődni náluk. Azt hallottam ott elég jó orvosok vanank és nem gyógyszereznek. Szerintem ennél a betegségnél a pszichológus kevés. Kognitív viselkedésterápia kellene.

Nemtom mi számít horror-árnak, egy óra foglalkozás átlagosan 10ezer a legtöbb helyen, országszerte. Ha TB-s dokihoz mész, ott nem kell fizetni, viszont nem valószínű, hogy megúszod a bogyókat. :/

2017. okt. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!