Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok ajánlani Budapesten...

Tudnátok ajánlani Budapesten egy jó pszichológust?

Figyelt kérdés
Olyan embert keresek, aki "tudatos", mint pl. Csattos Ilona, vagy külföldiek közül Teal Swan. Tehát aki nem olyan hülye feladatokkal próbál helyrehozni, mint hogy írjak listát a céljaimról stb.. Köszönöm.
2017. júl. 4. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Az jó pszichológus, aki kiképzett terapeuta, lehetőleg mélylélektani módszerekben.
2017. júl. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bírom, hogy mindig ezek az általános hablaty válaszok jönniek. Nem az volt a kérdés milyen a jól képzett pszichológus, hanem hogy tud e valaki jót! Konkrétt kérdezett, névre, tl számra gondol. Minek írtok, ha nem tudtok vagy akartok senkit ajánlani? A másik meg, attól hogy valaki iskolázott és egy rakat pénzt rááldozott a papírokért még nem jelenti azt, hogy jó is a szakmában, csak megvásárolta a papírokat. Lehet ő terapeuta, meg mittudom én kicsoda kutyafüle is, ha nincs érzéke az egészhez! Ezért szertnék sokan tudni, hogy ki ismert JÓ pszichológust, konkrétan NÉVRE és TELEFON SZÁMRA gondolnak. És nem az általános hablaty semmi választ várják! Akkor nem kell válaszolni ha nem tudsz! Köszi!
2017. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

elég irónikus, hogy kioktattál másokat, de érdemben nem tettél hozzá semmit te sem

és igen, tudom, hogy én sem és csak tovább fűztem a láncot de legalább tisztában vagyok a dolpg iróniájával:D

2022. jan. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!