Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » S. O. S. Hogy jussak be...

S. O. S. Hogy jussak be ilyenkor a kórházba? Szükséges? 17/L

Figyelt kérdés
Először is a szüleim nincsenek itthon rokonlátogatóban vannak (ukrajnába, nincs olyan mérhetetlenül messze mert ÉK-en lakunk, de telefonálni se tudok nekik így) de mivel én beteg vagyok nem mentem és mivel tesómék itt laknak közel nem is jutott eszükbe hogy bajom lehet egyedül. Elméletileg holnap reggel jönnek haza mert papám beteg ezért anya ott akar maradni kicsit. Az előbb az emeletről jöttem lefele de elestem a lépcsőn egy papucsban kicsúszott a láb alólam és leestem. Persze azonnal belehomlokoztam a csempébe és be van duzzadva és lilulva a homlokom és a szemöldököm. A kezem pedig szintén lila és nem tudom behajlitani a könyökömet, ezt is elég leírni fél kézzel. Ez kb fél órája történt. Szédülök és fáj a fejem is. De nem tudom elérni testvéremet és sógoromat sem nem tudom hol vannak, átszenvedtem magam mert mindenem fáj de sehol senki ..hogy most elmentek ezek is sógorom testvéréhez vagy valahova vagy alszanak ennyire ilyenkor(???) nem tudom. Mit csináljak? Szerintetek sürgős kórházba mennem vagy nem lehet nagy a baj holnapig?

2017. dec. 8. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd magadra a mentőket, és majd később értesíted a rokonokat. Ha pedig nem találnak otthon, akkor majd úgyis hívnak ők.
2017. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a kezed még nem akkora probléma azzal lehetne várni de a fejed már komolyabb bajt is okozhat. Tünetek alapján agyrázkódás. Hívd ki a mentőket
2017. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd ki a mentőket.
2017. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A fejed miatt menj be. Hívd fel a mentőket és mondd el, mi a helyzet.
2017. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem mentőket hívni elég ciki ennyi miatt. Meglátom hogy leszek. Kijönnének ennyi miatt?
2017. dec. 8. 19:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem kis dolog.
2017. dec. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki egyáltalán, és persze, hogy kimennek. Elmondod, hogy mi történt, és mikor megemlíted a szédülést, rögtön ki is fognak menni, mert agyrázkódás is lehet. Plusz, ha nem mennének ki, és bajod történne utána, azért őket megba*znák, mert nem végezték el a kötelességüket, pedig a bejelentés megtörtént.

De amúgy szüleidet nem fogják megdicsérni, hogy egy fiatalkorút egyedül hagytak.

2017. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki és kimennek emiatt.
2017. dec. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
Ne a mentőket hívjad, és ne is a ravatalozót. Hívd fel az ügyeletes orvost, és kérdezz rá, mit csináljál...
2017. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Miujság mióta nem irtál,jobban vagy?
2017. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!