Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nemsokára bekell feküdnöm a...

Nemsokára bekell feküdnöm a kórházba és azt mondták reggel fél 8 ra kell mennem. Mikor először feküdtem be du.3 ra kellett mennem. Szükséges most is reggel mennem vagy megengednék h csak délután?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt mondták, hogy fél 8-ra, akkor reggel kell időre menni!
2013. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen...mégis mit gondoltál?
2013. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha azt mondták, hogy reggel fél 8-ra menj, akkor az reggel fél 8-at jelent és nem délutánt.
2013. ápr. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak nemértem miért kell ilyen korán menni, mikor először voltam 3 ra kellett és ha szóvá tenném az orvosnak mondhatná azt, hogy akkor mehetek most is délután?!
2013. ápr. 22. 09:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Most ha ugyanaznap kell menni, akkor nem mindegy, hogy reggel, vagy délután? Pár órán már nem múlik. Biztos meg van az oka, amiért reggelre mondták. Akkor még aznap tudnak vizsgálatokat csinálni.
2013. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy reggeli vért le tudjanak venni.
2013. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!