Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesek voltatok, amikor...

Hány hetesek voltatok, amikor összeraktátok szüléshez a szükséges holmikat, amiket magatokkal vittetek a kórházba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Érdeklődnék, hogy ki hány hetesen készítette össze a kórházi pipere, meg mindenféle dolgait, amiket magával vitt a kórházba?


2016. máj. 11. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34/35 hetesen kezdtem el beledobálni ami már megvolt, aztán folyatosan tettem bele ahogy vettem újakat. 37-38 hetesre kész volt teljesen, de szülés előtti este kellett vegyek egy új papucsot, mert úgy be volt dagadva a labam , hogy nem ment rá, amit előtte vettem.
2016. máj. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A születése előtti éjjel 39+5.
2016. máj. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34 hetesen
2016. máj. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Elsőnél 38 hetesen (magzatvíz szivàrgàs közben :D ), màsodiknàl 37 hetesen
2016. máj. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36 hetesen a nagyját, teljesen 37-38 hetesen.
2016. máj. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34 hetesen egy polcra az én és a baba cuccait (hazafelére ruha, hordozó), 37. héten (császár előtti héten) a férjem kórházi cuccait is (pizsi, papucs, stb.), és aztán a császár előtti nap betettük a közös bőröndbe.:) Nekem nem kellett sok mindent bevinni, de azért egy kisbőröndbe alig fértünk bele hárman.:)
2016. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

34-35. hét körül.

Én nem bírtam már magammal. :)

(Mondjuk tesómnak a 36. héten indult be, ő meg ott idegeskedett a cuccai felett. :))

2016. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én kb. 36 hetesen összepakoltam mindent, a gyerekszobát is befejeztük teljesen (bepakolni a szekrényekbe, minden kis ruha-eszköz stb. beszerzését, nagytakarítás, mosás, ágy összerakás stb.)


Aztán a babaszobában már csak hetente volt takarítás (felmosás, porszívózás stb.)


Mivel a szülés előtti napig napi szinten kocsival jártam, így volt egy SOS gyors csomagom az autó csomagtartójában minden eshetőségre felkészülve- ha pl. út közben történik valami. Itt nem teljes csomag volt, de egy egy napos átlagos kórházi tartózkodáshoz szükséges dolgok- hogy amíg a férje beér, addig se legyek pl. hálóing meg wc papít nélkül, volt benne egy kis üveg víz, egy kis ennivaló és fénymásolatban ide is betettem az iratok, terhes kiskönyv, leletek stb. másolatait. Ez az autós kis gyorscsomag szerintem hasznos.


A 42. hét végén szültem, ha tudom, bőven ráérek még :)

2016. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok 38 hetes már össze van készítve minden! 35 hetesen kezdtem el bepakolni, akkor még hiányzott pár dolog most már teljes a csomag:)
2016. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Egy újságban olvastam, hogy 30.héten már illik összecsomagolni, de szerintem az korai.

2016. máj. 11. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!