Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Igaz az a hír, hogy be akarják...

Igaz az a hír, hogy be akarják vezetni, hogy 18 év alatti személyt csak szülő jelenlétében vizsgálnának csak meg? (még ha háziorvoshoz megy akkor is) (lennt)

Figyelt kérdés

Elèg durva lenne.Mégis ki akarnak akàr már 13-17 évesen egy mellben az anya előtt ücsörögni?

Egy középiskolás hàziorvoshoz is egyedúl megy.

Meg sokan 16-17 évesen nemiéletet élnek azért undorító lenne ha azt is végig akarnàk nézetni ha rákszűrésre menne a fiatal....



Egyik csaj hallotta ezt a 18 éves dologot.


2017. dec. 9. 19:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%

Ne bsztassátok már! Fsznak kell ilyen parasztnak lenni, tahó magyarok.

Én sem szívesen vetkőztem volna le anyám előtt tizenévesen, az orvos előtt sem szeretek pedig nő. Aki ebbe szexualitást kever az egy idióta barom.

Kicsit vegyetek már vissza ebből a balkáni vadpraszt stílusból. Elhiszem, hogy nyomorékok vagytok, de azért csak nem disznók között nevelkedtetek.


Szerintem a hír kamu, abból is a jó nagy kamu fajta. Ne foglalkozz vele.

35N

2017. dec. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Tök jó,hogy k. se vagyok,meg magamutogatós sem és a dug ással jönnek màr,a laza erkölccsel.Most se mindenki k.



Sokan szégyenlősek,na és.Teljesen normális.Mindenki más.Középiskolàsnál tök normális,hogy kisebb betegsègekkel egyedül menjen el a házidokihoz.A baràtnőimhez se trapolnak be a szüleik.

2017. dec. 9. 20:22
 13/18 A kérdező kommentje:
11/11 köszi,nem tudom mért olyan nagy bűn ha szégyenlős valaki.Alapból nem szeretek meztelenkedni,még fúrdőruhába se lenni,nem vagyok egy nagy úszó.
2017. dec. 9. 20:25
 14/18 A kérdező kommentje:

Bocs 11/13-at akartam írni.


Köszönöm azok válaszàt akit nem keztek el támadni azonnal

2017. dec. 9. 20:26
 15/18 anonim ***** válasza:

Te tényleg ennyire buta vagy, kérdező? Beakadt a lemez, mert szóba került a dugás?:D Olvasd már végig figyelmesen, amit írtam, szerencsétlen, és próbáld meg értelmezni. Ha nem megy, kérd meg anyádat, hátha neki több esze van.

Egyébként némely tini insta- és facebook-tevékenysége láttán joggal merül fel a kétely, hogy valóban a szemérmetesség miatt lenne olyan felháborító ez az intézkedés.:D

2017. dec. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"# 15/15 Időpont ma 20:28"

Miért kell csesztetni a kérdezőt?

Én férfi vagyok, közelebb az 50-ez mint a 40-ez, de abszolút megértem.

Kamaszként és sem szívesen mentem volna urológushoz se az apám, se az anyám jelenlétébe.

2017. dec. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Szegény.Jó sok tuskó válaszolt neked,igazad van tisztelet a kivètelnek,látom azért abból is van.

Fiú vagyok és hozzám se járkáltak be az őseim amint kamaszodtan és jeleztem,hogy nekem ciki,zavaró.És igazad van az a normális,ha erre figyelnek otthon.Én osztálytársaimhoz se trappolnak be a szülők csak hogy tud.


De biztos,hogy nem igaz a hír.

2017. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Örülök,hogy férfiak is hozzászóltak és megértőek voltak.

Annyit szeretnék mondani,hogy nőknél a mell is intim rész,még jó,hogy nem szeretném mutogatni.

De arra nem gondoltam,hogy csak mert szégyenlős vagyok és nem én vagyok egyedül ekkora ügyet kerítenek és tàmadnak majd.


Örülök,hogy nem igaz a hír,azért is mert nem súlyos betegségnél el tudok menni egyedül is a háziorvoshoz,meg sok munkahely nem is olyan,hogy a szülők olyan könnyen tudnának szabira menni csak mert egy ilyen nagy gyereknek fáj a torka.


Persze van olyan vizsgálat amikor jó,ha elkìsér a szülő és kint vár majd rád.De amikor nem olyan komoly akkor nyugodtan el tudsz menni egyedül is

2017. dec. 9. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!