Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova menjek ünnepekkor orvosho...

Hova menjek ünnepekkor orvoshoz vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szájzug gyulladásom lett nagyon fáj mert fel is repedt muszáj lenne valamit kezdeni vele mert már elég régóta tart kb egy hónapja. Volt hogy enyhült szinte meggyógyult, de újra rosszabb lett. Ilyenkor ünnepekkor hova menjek vele háziorvos nincsen vagy itthon tudom valahogy kezelni? Kezd nagyon frusztrálóvá válni kérem segítsetek. Előre is köszönöm.

2017. dec. 25. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ügyelet van,de a tied nem egy akut sürgős eset. Nézz rá otthon valami gyulladáscsökkentős pl. Bepanthen plus, Chlorocid krémet vagy antibiotikumosat pl. Tetran.
2017. dec. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Menj be az ügyeletre. Ott talán felirnak valamit, amit az ügyeletes gyógyszertárban ki tudsz váltani. Jobbulást!
2017. dec. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Holnap mindenképp elmegyek akkor az ügyeletre mert ez így nem mehet tovább.

Anyám elocomot ajánlott rá,de utána olvastunk és azt szájnyílásnál nem használható.

2017. dec. 25. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne lepődj meg, ha elhajtanak vele... Nem erre való az ügyelet, sajnos, ez itthon nem nagyon tudatosult még az emberekben. 1 hónapos problémával... Á.

A helyedben maximum az ügyeletes patikába mennék, vagy kibírnám azt az egy napot.

2017. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem szinte folyamatosan van, mert télen totál ki van száradva a szám ráadásul sajnos rágom a körmöm úgyhogy biztos az is közrejátszik de ezzel én nem mennék orvoshoz. Nekem is volt hogy nagyon fájt, én neogranormonnal kenem mindig.
2017. dec. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 hónapja tart, akkor még 1 napot kibírsz amíg orvoshoz mehetsz. Ügyeletre súlyos esetekben lehet menni,ez nem ilyen.
2017. dec. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nem ügyeletre való eset. Ne csodálkozz, ha úgy elhajtanak, mint a fene, vagy minimum iszonyat nagy bunkók lesznek.

A sürgősségi és az ügyelet olyan problémákra való, amik akutan lépnek fel és nem lehet vele 2 napot várni, míg az ember elmegy háziorvoshoz vagy szakrendelésre. Ami egy hónapja ott van, az ki fog bírni még két napot.

2017. dec. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Végül nem mentem el mert reggelre hihetetlen, de elég sokat javult. Bekentem egy jó zsíros krémmel és ez segít a szárazságon így nem reped fel újra és újra.

Úgy tart egy hónapja hogy javult rosszabbodott és most lett az eddigi legrosszabb.

2017. dec. 26. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!