Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aki járt már gyógytornára,...

Aki járt már gyógytornára, mondana nekem pár dolgot?

Figyelt kérdés
Holnap kell gyogytornara mennem,mert enyhe gerinc ferdulesem van. Mennyi időt vesz igénybe? Illetve azt mondták,kényelmes öltözet legyen,amiben tudok mozogni. Ismerősöm volt,csak a lábával,és azt mondta,rendes farmer nadrágban is tudnék mozogni. Akkor nem kell oda külön váltó ruha? Mert csak gerinc torna lenne.

2018. jan. 7. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kell váltóruha szerintem. Nálunk legalábbis kellett. Egy short, vagy macskanadrág, esetleg egy póló. Egy nem túl nagy törölköző, amit majd a fejed alá teszel a matracra. Ezeket vidd magaddal, vagy vedd fel a ruházatod alá alulra.
2018. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

a gyógytorna arról szól, hogy 10-90 évig, a 30kgtól a 200kg ig mindenki ugyanazt a hülyeséget csinálja.

Farmer?

Nem tudom, volt-e a szádban már disznó csont, néhány balra meg jobbra forgástól nem fog a gerinced helyre jönni.

Felhúzás és társai hátedzés segít ha van a mozgáshoz némi érzéked.

2018. jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!