Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ujjhosszabbító beavatkozás...

Ujjhosszabbító beavatkozás létezik Magyarországon?

Figyelt kérdés

Az jobb kezemen a gyűrűs ujjam rövidebb, mint kellene, majdnem akkora, mint a kisujjam. Igazából az ujjam normális méretű lenne, a kézközépcsontom rövidebb a kelleténél. Nem tudom, hogy van-e lehetőség megműttetni, ki tudják-e pótolni a hiányzó részt?

Nézegettem netem, de nem igazán találtam semmit ezzel kapcsolatban. Orvost még nem kérdeztem, de mindenképpen rákérdezek majd.

De addig is, ha bárkinek bármi infója van ezzel kapcsolatban, kérem ne tartsa magában!

Köszönöm😗



#plasztika #műtét #ujj #ujjhosszabbítás
2018. jan. 7. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem belföldön nincsen ilyen. De külföndön biztos foglalkoznak ilyennel. De ennyire zavar a dolog ?
2018. jan. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen, eléggé zavar, mindig próbálom takargatni, nagyon szeretném megműttetni.
2018. jan. 7. 22:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Te legalább különleges vagy. Ha létezik is ilyen műtét, biztos nagyon drága, a gyógyulási idő meg hosszú. Talán nem is működne ugyanúgy a kezed.

Miért ennyire fontos? Más úgy is simán megvan, ha hiányzik 1-2 ujja. Ha nem mutogatja, nem is feltűnő.

2018. jan. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sokan mondják ezt, hogy különleges vagyok, de én nem szeretek, sőt utálok így "különlegesnek lenni". Nagyon zsavar és mindig irigykedve nézem mások kezét. Utálom, amikor a buszon, vagy bárhol észreveszik a hiányosságomat és elkezdenek bámulni, mintha valami ufót látnának...

Szóval ha lenne ilyen műtét, akkor biztos, hogy megcsináltatnám, az ára pedig nem igazán számítana, én bármennyit kifizetnék ezért.

Ja és ment a zöld kéz🙂

2018. jan. 7. 23:48
 5/12 anonim ***** válasza:
remélem, nincs. szörnyű lenne, ha ilyen hülyeségért megműtenének egy gyereket. egy műtét mindig kockázatos.
2018. jan. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mi ebben a szörnyű, nem az arcomat akarom átszabatni, hanem egy rendellenes dolgot kijavítani a testemen, ami rettenetesen zavar már gyerekkorom óta. (már nem vagyok kiskorú)

Én értem, hogy egy olyan ember, aki tökéletes kézfejjel született, az nem igazán tudja megérteni, milyen rossz is ez, de azért szerintem nem kéne így leszólni...

2018. jan. 8. 09:54
 7/12 anonim ***** válasza:
mert minden műtét rohadtul kockázatos. Engem is meg lehetett volna már műteni egy csomó minden miatt, de nem vagyok akkora brom hogy esztétikai okokból hagyjam magam elaltatni. Egy ideget akármit átvághatnak a kezeden, fájdalommal élsz örökre.
2018. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ezek szerint én "akkora barom" vagyok🙂

És információ szerzés céljából tettem fel a kérdést, nem azért, hogy kioktassanak, vagy lebeszéljenek, ez az én dolgom, az én döntésem.

De természetesen leírhatod a véleményedet, mert nyilván jogod van hozzá(, és lepontozni se foglak), csak nem ez volt a kérdés.

Szép napot!🙂

2018. jan. 8. 11:49
 9/12 anonim válasza:
44%
Szerintem meg nincs Magyarországon de ki tudja ... szerintem igen is fontos egy lánynak a kezei főleg az ujjai és drukkolok neked h sikerüljön amit akarsz végül is ez nem akkkorrra naaagy műtét .. sikerülni fog :) hajrá
2018. jan. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a megértést, én is remélem😗
2018. jan. 9. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!