Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ujjhosszabbító beavatkozás...

Ujjhosszabbító beavatkozás létezik Magyarországon?

Figyelt kérdés

Az jobb kezemen a gyűrűs ujjam rövidebb, mint kellene, majdnem akkora, mint a kisujjam. Igazából az ujjam normális méretű lenne, a kézközépcsontom rövidebb a kelleténél. Nem tudom, hogy van-e lehetőség megműttetni, ki tudják-e pótolni a hiányzó részt?

Nézegettem netem, de nem igazán találtam semmit ezzel kapcsolatban. Orvost még nem kérdeztem, de mindenképpen rákérdezek majd.

De addig is, ha bárkinek bármi infója van ezzel kapcsolatban, kérem ne tartsa magában!

Köszönöm😗



#plasztika #műtét #ujj #ujjhosszabbítás
2018. jan. 7. 22:10
1 2
 11/12 anonim válasza:

Kérdezd meg egy plasztikai sebésztől, hogy mit gondol róla. Ha téged zavar, csináltasd meg a műtétet mindenképpen. Szerintem Magyarországon is fogsz találni olyat aki elvégzi, nem olyan speciális eset ez.

A kockázatok mindenhol vannak. De néha kockáztatni kell, ahhoz hogy valami jobb legyen :)

2018. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló a kezem, a hüvelykemen az utolsó csont harmadakkora, mint egy normális embernek, a köröm rajta 5mm hosszú :D

De én sosem műtetném meg, egy kicsit nehezebb volt megtanulni ceruzát fogni de sikerült, a tízujjas gépelést is megoldom, az meg, hogy hülyén néz ki, nem érdekel, pedig nő vagyok és nagyon hiú.

Csak azért hagytam itt ezt a kommentet, hogy tudd, hogy nem vagy egyedül ezzel. Engem csak az érdekelne, mitől alakul ez ki, a családomban mindenkinek normális keze van. Ha megtudod, akkor írd meg légyszi.

2018. márc. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!