Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elmehetek egyedül kórházba...

Elmehetek egyedül kórházba kontrollra 15 évesen?

Figyelt kérdés

Nyáron leszedtek nekem 2 anyajegyet,mert fájtak,a szövettan azt mutatta ki,hogy valami gyulladás okozta. Ekkor még 14 éves voltam,természetesen a szüleimmel mentem,mint ahogy későbbiekben is tettem. 2 héttel később volt varratszedés,kaptam időpontot kontrollra,úgy emlékszem,hogy október-november tájékán volt ez. A professzor úr azt mondta,hogy nem teljesen oké a dolog,mert a műtét utáni heg megvastagodott,és kicsit kidudorodik. Kaptam egy kenőcsöt,hogy azzal kenjem be napi egyszer,és most januárba kell visszamennem újabb kontrollra. Csakhogy akadt egy kis bökkenő,apukám külföldön él,anyu pedig 2 napos kötelező továbbképzésen lesz.


Szerintetek elmehetek egyedül? Nem fognak emiatt elküldeni? Nem fog ebből semmi atrocitás érni?

Ui. A professzor úr,aki műtött engem,az a nagybátyámnak az egyik kollégája,és a kórház olyan 130 km-re van tőlünk,vonattal mennék. Attól pedig nem kell félteni,hogy eltévedek,vagy bármi más bajom ér,mert nagyon jól ismerem azt a várost,és belátásom szerint talpraesett vagyok.

15/L


2018. jan. 11. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Anyuka helyében megoldanám, hogy elkísérhesselek. Van telefon, fel kell hívni az intézetet és más időpontot kérni, ha már azon a nyüves továbbképzésen is most kell részt venni.
2018. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!