Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan kell bejelentkezni...

Hogyan kell bejelentkezni fogorvoshoz? Nincs pesti lakcímem, a SOTE fogászati klinikájára szeretnék menni, ott elvileg fogadnak ideiglenes lakcím nélkül is, ugye?

Figyelt kérdés

Három éve albérletben lakok itt, feketén. Nem sürgős, de el kellene mennem. Magándokihoz is el tudok menni, ha úgy van, de halvány lila gőzöm nincs, hogy hogy is kell bejelentkezni, időpontot foglalni, stb. A SOTE-set azért néztem ki, mert ott internetes vélemények alapján lakhelytől függetlenül fogadnak, és elvileg az egyszerűbb dolgok, vagy legalább a számba belenézés még TB-támogatott. Csak megnézem neten a rendelés időt, megjelenek, és majd ott adnak időpontot? Vagy hívjam fel őket?

Kérlek, ne nézzetek hülyének, több mint 10 éve nem voltam orvosnál a munkahelyi alkalmasságit, meg a jogosítványhoz szükséges vizsgálatot leszámítva, de azok ugye el lettek intézve helyettem, fogorvoshoz meg a gimnáziumból irányítottak, amíg oda jártam, de már elballagtam, a barátaimnak meg a szülei szokták elintézni az ilyeneket, szóval senki nem tudja a környezetemben, hogy hogy kell :D

Köszönöm a segítséget előre is :)


2018. jan. 15. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég, ha a betegfelvételen jelentkezel (TB, személyi, lakcím). Ott adnak időpontot, lehet, hogy már azonnal fel is mehetsz.
2018. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. jan. 15. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!