Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak ha rájöttem,...

Mit csináljak ha rájöttem, hogy azért kellett átesnem egy komoly műtéten mert az előző műtétemet elrontotta az orvos?

Figyelt kérdés
Erre már a kórhában rájöttem, sajnos csak a műtét után ezért ugyan az műtött megint. Ezúttal nagyon kedves volt és úgy tűnt igyekszik helyrehozni hibáját. De miután a műtét után több héttel még mindig vannak fura tüneteim közölte szokjam meg őket, mert lehet együtt kell élnem velük. Úgyhogy azt sem tudom mi okozza, az orvos sem tud biztos választ adni. Ez nem elfogadható számomra mert iszonyat szenvedésen mentem át lelkileg és fizikailag is. Félek ha erélyesebben lépek fel ellene még ennyire sem lesz segítőkész. Nincs másik orvosom, most próbálok keresni de ez egy hosszú folyamat. Teljesen kiszolgáltatottnak érzem magam és el vagyok keseredve. Mit tehetnék, hogy elérjem kivizsgálják a panaszaimat?
2018. jan. 25. 23:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem fogtad fel amit írtam! Első alkalommal műhiba történt, ez biztos. A második alkalommal nem tudom történt e hiba. Csak annyit írtam, hogy vannak fura tüneteim amit szeretném ha kivizsgálnának és egyelőre úgy tűnik az orvosom nem akarja ezt. Egyáltalán nem szeretnék ide menni. De itt műtöttek így egy darabig ide kell járnom kontrollra. Nem vesz át egy másik korház vagy orvos csak úgy. Ha letelt a kontroll időszak és talalok másik orvost akkor elmehetek ahhoz felülvizsgálatra. De most írom harmadszor, hogy nincs másik orvosom egyelőre!!! Mert nem olyan könnyű talalni. De ha neked szerteágazó orvosi ismerettseged van akkor megírom milyen orvost keresek. És hétfőtől hozzá fogok járni! Ha hirtelen rosszul lennék akkor 2 válasutásom van. Vagy ide vitetem magam ahol műtöttek vagy az éppen ügyeletes kórházba ami egy lutri. Elsőre oda kerültem. 1.hétig rám sem nézett senki mert nem volt szakorvosuk. Jó lenne ha valaki a kérdésemben tudna segíteni. Nem csak osutaná az észt, úgy hogy fogalma sincs milyen patt helyzet ez a szituáció. Nyilván ezek a lokikus tanácsok csak sajnos az életben nem kivitelezhetőek, pláne egyik hétről a másikra. Egy betegjogi per pl. Minimim 2.év. és attól nem gyógyulsz meg.
2018. jan. 26. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!