Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A suliba jott egy orvos, hogy...

A suliba jott egy orvos, hogy megvizsgalja a szivunket, hogy szabad-e tornaznunk. Mikor hozzam ert, azt mondta, hogy valami furcsa zajt hall (teszem azt hozza, akkor meg voltam hulve nagyon). Ugye nincs semmi komoly?

Figyelt kérdés
Mikor hazajottem, elmondtam anyumnak hogy mit mondott a doki, es anyum bejelentett egy szivorvoshoz. Nagyon felek...Igaz, hogy neha hamar faradok, meg ilyenek...de ugye nemlehet semi komoly bajom ?
2008. okt. 7. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy csak ártalmatlan szívzörejt hallott. Mikorra van időpontod?
2008. okt. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma 5 orakkor kell menjek. De nagyon felek...
2008. okt. 7. 11:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A meghűléstől lehet. A lányomnak is volt olyan, hogy meg volt fázva, és valamit hallott a doki. Elmentünk a szívdokihoz, és semmi baja...
2008. okt. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a szíved zaját hallotta, hanem ha meg voltál hülve, akkor a tüdöd zöröghet a hurutosan izétől ahogy a levegőt veszed.
2008. okt. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is csak csatlakozni tusok az elöttem válaszolókhoz, ez lehet tüdöböl jövö zörej, hörghurut miatt keletkezett zörej, na remélem minden rendbe lesz, majd ird meg mi lett az eredmény, mit mondtak, kiváncsi vagyok én is rá.
2008. okt. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Voltam a tegnap, es NINCS SEMMI KOMOLY. :D Jajj ugy orulok. De olyan rossz volt, mivel be kelett menjek, lefektettek egy agyra, aztan hallodtam a szivem, meg lattam is meg minden, es annyi mindent mondott az orsvos olyan "orvosi nyelven" s egy szot se ertettem belolle...csak kb annyit h "blablabla normal, bla bla bla normal". Gondoltam ez a normal biztos jot jelent. :D

Hat jot is jelentett. A pulzusom kicsit gyors...nah jo lehet nagyon gyors, szoval majd vissza kell menjek, csinaljon azzal valamit, de amugy semmi problema.

Koszi szepen mindenkinek, sokat segitettetek a batoritassal! :)

2008. okt. 8. 10:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülünk, hogy nincs semmi baj :D
2008. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!