Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az rendben van ha az orvosom...

Az rendben van ha az orvosom száraz, fulladozó köhögésre köhögéscsillapítót ír fel nekem, nem köptetőt?

Figyelt kérdés
Mármint nyilván kellemetlen amikor az utcán vagy akárhol elkezdek fuldokolni, de már rég óta tart és örülnék neki, ha felszakadna és kikerülne belőlem, én szerintem a folytással csak húzódik a betegségem. De nem én vagyok az orvos.
2018. jan. 29. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Én sem vagyok orvos
2018. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, arra van az ajtó.
2018. jan. 29. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, rendben van. Száraz köhögésre köhögéscsillapítót szokták írni, hurutosra pedig köptetőt.
2018. jan. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem javul, akkor menj vissza az orvoshoz, lehet nappalra köptető kell és estére köhögéscsillapító, de majd az orvos megmondja miután meghallgatta a tüdődet.
2018. jan. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10%

Ha nem vagy orvos akkor miért kérdőjelezed meg a döntését? Úgy bírom az ilyeneket mint te. Megmondja a doki nektek hogy mi a bajotok, de ti nem hisztek neki, inkább itt kérdezősködtök, aztán még nektek áll feljebb ha nem kaptok normális választ...

Száraz köhögésnél mégis mit akarsz felszakítani????

2018. jan. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Igen, mivel NINCSEN SEMMI, amit kiköhögj.


De ha ilyen "okos" vagy, akkor imért mentél orvoshoz?!


Idióta.

2018. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!