Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Találtam 30-40 liternyi 30...

Találtam 30-40 liternyi 30 éves fehér száraz bort aminek már egy kicsit konyakos beütésű illata van! Akikkel megkóstoltattam mind azt mondták hogy rendben van, vagy is nem romlott! Hogyan lehetne értékesíteni és megéri-e egyáltalán eladni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Borászatok,borászattal foglalkozó vállalkozások tudnak segíteni...(nem éttermek)

Ha esetleg még tudod azt is igazolni hogy honnan származik illetve milyen szőlő az alapanyag.

Nem eladnod kell első körben hanem szakértővel "azonosíttatni" a minőséget.Ha megoldható mindenképp kérj róla tanúsítványt.

Tiszaföldváron(homok) néhány éve házépítéskor rátaláltak egy borospincére (kb első világháború kora) ahol hasonlóképpen palackozott borok voltak.Sajnos szinte mind tönkrement (vagy mi:))) és csak néhányról derítették ki az eredetét.Így nem nagyon ért semmit...

2014. okt. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

...nem feltétlenül Tokajit találtál...:)de

Segíthet a megértésben ez: [link]

2014. okt. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!