Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Ma ért egy kisebb baleset,beütöttem a fejem,annyira vésszesen nem,de iszonyat fáj a fejem,annak ellenére hogy vettem be gyógyszert,és kicsit nehéznek is érzem a fejem.
2018. jan. 31. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit jelent az annyira veszesen nem? Agyrazkodas lehet, nagyobb bajhoz azert eleg rendesen be kell utni.
2018. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Há szerintem jobban tennéd, ha inkább megnézetnéd! Még ha nem is tűnik akkora dolognak, jobb félni, mint megijedni. Hallottam olyan esetről, hogy valakit elütöttek kocsival, látszólag nem volt semmi baja, ezért haza sétált, aztán megszívta mert volt valami belső vérzése.

Nem tudhatod hogy van-e agyrázkódásod vagy érhette valami kisebb sérülés a koponyádat. Bár nem ismerem a baleseted körülményeit

2018. jan. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megcsúsztam és beütöttem az ajtóba a fejem.
2018. febr. 1. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!