Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Korzett fűzőt, akinek van, TB...

Korzett fűzőt, akinek van, TB alapon kapta, vagy fizetett érte?

Figyelt kérdés

Láttam több alkalommal korzett fűzőket, amelyeket a gyermekek viselnek, és nekem úgy tűnik, hogy minőséges anyagból készültek. Az én fiamnak is felírtak korzett-et, nem kellett érte semmit fizetni, de olyan ronda lett, hogy rossz érzés ránézni...


A fehér műanyagon szürke maszatok vannak, olyan, mintha a megolvadt műanyagot utólag kenegették volna. Belül helyenként éles dudorok vannak, amelyek kaparják a bőrét.


A hasánál egy ronda fémkapoccsal kel "bezárni". Oldalt a korzett-en több felesleges fúrás van (vagyis kis lyukak), és vannak fémből készült kis lapok is, amelyeket a műanyaghoz csavaroztak. Ez tartja össze! Kimondottan súlyos, mert a műanyag vastag, és a fém alkatrészek miatt is.


Eddig több alkalommal láttam a városban, hogy a fiatalok viselnek korzett-et, de azok mind szebbek voltak.


Ezért gondoltam, hogy megkérdezem, kinek hol készült a korzettje? Fizetni kellett érte, vagy az orvos felírt receptet, és így ingyen volt?


Ha valaki fizetett érte, mennyibe került?



2018. febr. 1. 02:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem még szerencsém volt, mert épp a korzett határon voltam. Úgy emlékszem felül 21, alul 15 fok körül volt.
2018. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!