Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők, edzőterembe...

Testépítők, edzőterembe járók, tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés

Eddig egy igazán jó edzőterembe jártam, tele igazi hardcore testépítőkkel, keményeket tudtam edzeni, ahogy nekem tetszett, a társaság is mindig jóvolt, a tulaj is.

Most sajnos messzire költöztem, és a környéken van egy GIlda Max ahová járók, de egyszerűen kibírhatatlan. Percenként jönnek oda a személyi edzők, hogy ez így nemjó, ez szabálytalan így, ehelyett ezt és ezt csináljam. Elismerem hogy a végén vannak erőltett ismétlések, de egg igazàn kemèny edzèsben hol nincsenek? Megőrülök, hogyan ràzzam le őket???



2012. szept. 27. 12:53
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:
100%
mond meg neki hogy köszönöd a segítő szándékot de te eddig is így csináltad és ezután is így fogod.
2012. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a ilyet még nem is hallottam. Ha finoman nem tudod lerázni, akkor sajnos drasztikusan kell megtenni.
2012. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mond meg, hogy tisztában vagy vele, mit és hogyan kell, nem kérsz segítséget.
2012. szept. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mond neki hogy takarodj
2012. szept. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 NagyonGonosz ***** válasza:
Ilyet még nem láttam. Olyat igen, hogy ha valaki nagyon rosszul csinált valakit szóltak neki, hogy ne itt haljon meg, de az más.
2012. szept. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 NagyonGonosz ***** válasza:
*valamit
2012. szept. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat! Igen, ezèrt nem èrtettem èn sem, ès persze zavart is. Persze nem veszik ki a sùlyzòt a kezemből, de volt arra pèlda, hogy biceps gyakorlatnàl odajöttek okoskodni, hogy csinàljam inkàbb csigàn, vagy sima rud helyett franciarudazzak. Vagy amikor fekvenyomàsnàl megkèrtem egy edzőt, hogy segitse az utolso kört, ès meglàtta a felpakolt 100 valamennyi kilot, majdhogynem le....szott, ès előadàst tartott arról, hogy mièrt ne eddzünk ekkora súllyal. Ès migel ennek a teremnek a javarèszèt kis fitnesslànyok, ès hasonlòk teszik ki, egyszerūen kinèznek ha egy edzèsen nèha màr hangosan erōlködve edzem.
2012. szept. 27. 14:03
 8/11 A kérdező kommentje:
Bàr ilyenkor viccesen el szoktam kèpzelni mit csinàlnànak ha Kathi Bèla jönne edzeni:)))
2012. szept. 27. 14:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a többi ember, aki körülötted van kis gyengusz, barbi/ken baba, akkor legalább van közönség aki bámuljon, hogy " azta ez xy kg val edz" :)
2012. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Miután kiprodukálták magukat, mondd nekik, hogy "jaj, de köszönöm uram, a segítséget, ön megtalálta már Jézust?/Nincs szüksége porszívóra?/Van egy hihetetlen üzleti ajánlatom 0 munka, sok-sok pénz/Rossz energiákat érzek a csíjében" ésatöbbi, légy kreatív, akkor remélhetőleg utána a közeledbe se mernek menni xDD

De ha nincs szerencséd, felcsillan a szemük...

2012. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!