Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ti már ájultatok el? Rád...

Ti már ájultatok el? Rád fogták, hogy pszichológiai beteg vagy?

Figyelt kérdés
A menstruációtól lettem rosszul, meg sokat kellett állni. Sajnos én ez az ünnepségeken rosszul levő típus vagyok.
2018. febr. 5. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ájultam el párszor kamaszkoromban, általában amiatt, hogy megjött és teljesen elgyengültem. Azóta ezt szerencsére kinőttem. De ismerős a sokáig kell állni, melegben-levegőtlenségben dolog is.. de szerintem ez is javulhat, ahogy felnő az ember. Én a néhány ájulásból azt tanultam, hogy legyen mindig nálam víz, cukorka vagy egy kis csoki, így ha érezném, hogy kezdek gyengülni ezek segíthetnek. Továbbá ami nagyon fontos, hogy egyél mindig rendesen reggel, így nem fog leesni a cukrod.
2018. febr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De basszus a doki be akart utalni, a kórházba, hiába mondtam neki bármit. Meg hogy pszichés alapon van, meg ilyenek. Mert nincs szervi oka.

De most komolyan, mi ez???

Köszi a tanácsokat

2018. febr. 5. 23:31
 3/6 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Nálam is szóba került, hogy talán pszichológiai oka is van, de aztán nem lett belőle semmi. De ne görcsölj rá erre ennyire. Egy kivizsgálástól még nem lesz bajod, néha az sem árt. A lényeg, hogy te tudod, hogy mitől lettél rosszul, anyukád is tudja, majd ő eldönti, hogy elmenjetek-e, nem kötelezhet vizsgálatra a háziorvos.

2018. febr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! 27 éves nő vagyok. Tizenéves koromban menstruációkor én is 2-3× elájultam. Szerintem a vércukrom vagy a vérnyomásom eshetett le ilyenkor, de utólag ezt nem lehet megállapítani, és engem utólag sem látott orvos emiatt.


Később viszont pánikbeteg lettem (ez már a húszas éveim elején volt), és így visszagondolva valószínűleg stresszes is voltam menzeszkor, ahogy most is, így nem tartom kizártnak, hogy a régebbi ájulásaimnál ez közrejátszott.


Ez nem jelenti azt, hogy pszichés betegséged lenne, csak gondolom a doki ilyen irányban is vizsgálódni akar, hogy nehogy a stressz vagy szorongás miatt legyen.


Ui.: rám anno anyám azt fogta rám, hogy kábítószerezek, nem lehetett róla lebeszélni.

2018. febr. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ájultam el így, és szóba sem jött az orvos...
2018. febr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nálam is a szüleim erőltették, hogyble kell menni a gyerkorvos
2018. febr. 6. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!