Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van olyan orvosotok, aki...

Van olyan orvosotok, aki betegséggel max. Egy vagy két napig ír ki?

Figyelt kérdés

Elmész csütörtökön és pébteken menj már vissza. Még hasmenéssel oké, de a torokfájás, láz influenza nem múlik el egyetlen egy éjszaka alatt.

Illetve volt, hogy 39 fokos lázzal visszarendelt másnap. Meg bunkózott, hogy ő nem tudja mi bajom, mert novemberben nincd influenza szezon. Aztán egy napra írt ki meg bunkózott.

Meg ilyeneket kérdezget, hogy anyukád mehengedte, hogy itthon maradj és hasonlók? Ha nem engedi is betegek vagyok...

Évi max. kétszer megyek hozzá, nem szoktam kamyzni. Mégis velem bunkózik....


2018. febr. 6. 02:29
 1/2 A kérdező kommentje:

Bocs a gépelésért.

Olyan is volt, hogy pénteken lementem lázasan tavaly, flegmázás és kaptam arra az egyetlen napra.

Nem lógni akarok, de se gyógyszer soha se semmi.Meg 3 hétig köhögtem hányásig, bem múlott, de nem kell visszamenni.

2018. febr. 6. 02:32
 2/2 anonim válasza:
Nálunk a doki odafigyel, hogy milyen betegségben szenved: ha influenzás, 4-5 napra min. kiír, de ha csak megfáztam csak 1-2 napra. Ha látja, hogy tényleg beteg vagy, akkor tényleg egész hétre kiír. Én szerintem menjél egy másik orvoshoz, mert ez nem intézi rendesen a munkáját. És ha megkérdezi az új orvosod, hogy miért jöttél inkább ide, mondd meg, hogy az előző orvosod nem írt fel gyógyszereket. :D
2018. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!