Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki az aki nincs megelégedve a...

Ki az aki nincs megelégedve a Magyar Egészségüggyel?

Figyelt kérdés

Ki az aki, ha megtehetné, magánklinikát vagy alternatív megoldásokat keresne?

Ki az aki, ha kiesik a munkából, bármilyen egészségügyi oknál fogva, nem akar a megtakarításaihoz nyúlni?



2018. febr. 6. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a kérdés, hogy ki elégedett vele?
2018. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A politikusokon kívül senki nincs megelégedve vele, de ők nyilván nem az SZTK-ba járnak.
2018. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
78%
A magyar egészségügyet nem sok szóval lehet illetni,amit itt átenged a trágárság szűrő.
2018. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

Kb 9,6 millió ember, bár ebből még kb fél millió nem tudja elmondani, mert nem tud még beszélni.

A maradék 100000 pedig még nem volt orvosnál.

2018. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudjátok, hogy van erre megoldás? A fent említett kérdésekre. Hogy ne legyünk "szarban" ha bekövetkezik a baj. Hogy ne a családunkat terheljük le. És most bizony a mocskos anyagiakra gondolok. Az érzelmi részt nem lehet pótolni.
2018. febr. 7. 11:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki megbetegszik és komolyabb kezelésre szorul biztos elégedetlen lesz. Csak az elégedett akinek nincs semmi baja és fogalma sincs mi történik a betegekkel. A velem megtörténtek pl. horrorisztikusak.....hónapokig félrekezeltek, megaláztak, kinevettek az orvosok. Mikor kiderült mi bajom van, a kórházban elképesztő ellátásban részesültem. Majd szó szerint kipenderítettek úgy hogy meg sem gyógyultam. Másik kórház mg rosszabb körülmények, elrontott műtét, aztán újra kórház és még mindig nem tudom meggyógyultam e. Igazából nem a körülményeket a lerobban kórházat, a büdös 40 emberre jutó koedukált wct, a folyton elromló eszközöket és gyógyszerhiányt hosszú várólistákat érzem a legnagyobb bajnak, hanem az orvosi és nővéri hozzáállást. Hogy egy kiszolgáltatott beteggel úgy bánnak mintha valami állat lenne. Azt, hogy a betegnek nincsenek jogai, hülyének nézik, megalázzák és emberhez méltatlanul bánnak vele, nem tájékoztatják. Ez nem az anyagiakon múlik. Ez emberi hozzáállás kérdése és nem fogható a pénzhiányra meg semmire. Ha valaki ezt a szakmát választja tudja mit vállal. Aki utálja az embereket az ne menjen nővérnek, orvosnak mert úgy nem lehet gyógyítani. Valamint úgy sem lehet gyógyítani, hogy az orvos esetnek kezelni a beteget és meg sem hallgatja milyen tünetei vannak, így renget embert kezelnek félre akár évekig, van aki bele is hal. Pedig csak egy kis odafigyelésen múlna az egész. Természetesen tisztelet a kivételnek. A magán orvosokat és az alternatív megoldásokat sem tartom sokkal jobbnak. Rengeteg a kuruzsló aki méregdrágán kínálja a súlyos kétségbeesett betegeknek a semmire nem jó termékeit. Lásd homeopátia. Vagy a magánorvosok akik többségében ugyan azok az orvosok akik az ingyenes ellátásban is rendelnek csak itt fizethetsz a tiszta rendelőért meg a kedvesebb hangnemért. Nem a szaktudást fizeted meg mert az semmivel sem jobb. Legalábbis akiknél jártam elvették a több tízezer forintot aztán nem találták meg a betegségem okát. Tényleg nevetséges, de ha valaki nem teljesen laikus ként keres akkor a neten több információt és segítséget talál mint ha orvoshoz fordul. Pl. 3 év után mikor már megjártam a tüneteimmel kb 10 orvost, ebben magán orvos is volt 40 ezerért. Meg tb támogatott kórházi kivizsgálás is. Nekem kellett megfejtenem, hogy candida fertőzésem van, és egy diéta segítségével végre meggyógyultam. Szerintem ez nevetséges. Aki teljesen laikusként keresi a baját az nem tudom mit csinál....megpusztul. :-(
2018. febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!