Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van Budapesten olyan hogy...

Van Budapesten olyan hogy magán háziorvos? De nem az xy magánkórházra gondolok!

Figyelt kérdés

Sajnos területileg egy nagyon nem szimpatikus, bunkó orvoshoz kerültünk a költözés után. Találtunk szimpatikus orvosokat de az összes azt mondta hogy törvény írja elő hogy utca, házszám szerint kihez tartozunk és oda vagyunk kötelesek menni. Elvileg szabad orvosválasztás van, ezt mondtam is az orvosoknak de valamiért mégsem fogadtak el minket. Valószínűleg plusz adminisztrációs teher vagy elesnek valami támogatástól, erre tippelek.

Az ilyen xy magánkórházban találtam háziorvost, de úgy hallottam ott nem veszik át a kartont, csak esetileg vizsgálnak meg, plusz 25.000 forintokba kerül egy alkalom plusz a receptírás.


2018. febr. 7. 13:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!