Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nincs egy normális fogorvos?

Nincs egy normális fogorvos?

Figyelt kérdés

Falun élek. 1 fogorvos van, oda nem megyek, mert nem sterilizálják rendesen az eszközöket.

Beutaztam a városba, elmentem az egyik klinikára, vártam kb másfél órát és semmi. Épphogy csak suli előtt volt egy kis időm, de bas*tak elvállalni. Úgy dolgoznak, mint egy lassított film. Időpont meg csak 2 hét múlva van szabad. Amikor odaértem 5-en voltak előttem. Az első 3 viszonylag gyorsan meg is volt. Hanem aztán volt 2 idősebb ember. Az egyik bent volt fél órát, nem is vártam meg, hanem eljöttem. Kezdődött a suli.

Fáj 2 fogam napok óta. 15 perc alatt meg is lettem volna. Holnap ha suli előtt bemegyek, akkor is kérdéses, hogy elvállalnak-e.

Legszívesebben kidobálnám egyesével őket az ablakon.



2018. febr. 7. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Nem puffogni kell, hanem időpontot kérni és voilá!
2018. febr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Két hétig meg had fájjon neki, mi ?
2018. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Holnap megyek megint. Most 3 óra hosszával suli előtt. Hátha rám szánnak 15 percet.

2 hétig meg mit csináljak a fájós fogammal? Semmit nem érek el az időponttal.

2018. febr. 8. 21:05
 4/5 A kérdező kommentje:

Előzmények: Még pénteken fel lett hívva a klinika, ahol voltam régebben, hogy XY orvos mikor dolgozik, mert fáj a fogam. Mondták, hogy ha fáj a fogam menjek nyugodtan bármelyik orvoshoz.

Ma elmegyek a bármelyik orvoshoz, és mondja az asszisztens, hogy ide nem jöhetek, mert tanuló vagyok még. Menjek a gyermekklinikára, vagy ahová az iskolám be van osztva fogorvoshoz.

El is mentem erre a gyermekklinikára, vártam 15 percet, mire odajött valaki, és mondtam neki, hogy ide küldtek. Mondták, hogy ide nem jöhetek, mert csak az iskola kirendelt fogorvosához mehetek, és hogy döntsem el, hogy hova járok fogorvoshoz, mert nem mehetek egyszer ide, egyszer oda.

Aztán nagy nehezen egyik elvállalt, de folytatták, hogy nem ide kellene jönnöm meg stb.


Hogy lehet ennyire idióta egy banda? Csak azt nézik, hogy senkinek ne kelljen semmit csinálnia. Adja tovább a munkát.

2018. febr. 9. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Házidokiknál is ez van. Nem tudom mi a rossebbnek kell ide-oda bejelentkezgetnem előtte, ha máshol akarok menni. Fizetem a tb-t, a háziorvosi szolgálat egy hálózat, igénybeveszem, ahol éppen ér, nem pedig utazok 300 km-eket, mert olyan hülye voltam, hogy 300 km-re az orvostól lettem beteg.
2018. febr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!