Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Márc 5 re vagyunk kiírva, a...

Márc 5 re vagyunk kiírva, a látogatási tilalom apukára is vonatkozik? Egyáltalán nem jöhet majd be hozzám?

Figyelt kérdés

A szobákba amúgy se jöhetnek be,de kivulre lelehet ulni beszelgetni, hozhat nekem ebédet stb.

Látogatási tilalom alatt egyszer se jöhet be?:/


Reménykedünk, h addigra lecseng a dolog..de nem sok esélyt látok


2018. febr. 9. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Természetesen rá is vonatkozik, miért mit gondoltál? Attól hogy apuka lett felmentést kap a betegségek alól? Ő nem vihet be semmilyen kórokozót?
2018. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elnézést kb h kérdezni mertem. Köszi
2018. febr. 9. 17:16
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
Nem az a baj hogy kérdeztél hanem hogy abszolút nem gondoltad át logikusan. Attól hogy valakinek gyereke szüleik még ugyan úgy behurcolhatja a fertőzéseket, tehát természetesen igen ugyan úgy vonatkozik rá is a szabályozás, a te, a gyerek és a többi frissen szült anyuka és baba érdekében. Azt a három napot kibírod nélküle.
2018. febr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Rá is vonatkozik.

Azt hiszem hogy ha tudjátok igazolni hogy kapott a férjed védőoltást akkor beengedik.

2018. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye,átgondoltam. Tisztába vagyok vele,h o is hordozhatja stb.. csak olvastam valahol pl a szülésre bevannak legalább engedve.
2018. febr. 9. 18:39
 6/13 A kérdező kommentje:
A vedooltasra gondoltam en is. De mikor 2 eve beadatta akkor nagyon beteg lett tole. Szegeny nagyon rosszul volt. :/
2018. febr. 9. 18:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Magándokim volt,simán bejöhetett a férjem látogatási tilalom alatt. Apás szülésnek indult,ott volt velem. Szerintem dokitól is függ,másik szülő nő férjét nem engedték be ugyanakkor. De nekem a főorvos volt a dokim,lehet,hogy ezért jöhetett be a férjem.
2018. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A vége sajnos császár lett,nem tágultam ki,de mosdatás öltöztetés után odaadták a férjemnek a babát, míg engem stoppoltak.
2018. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem is magándoki és foorvos ott,ahol szülni fogok. Talan kicételt tesz ő is
2018. febr. 9. 21:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Március 5-re már rég feloldják mindenhol.
2018. febr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!