Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Cardilopin tablettarol erdekel...

Cardilopin tablettarol erdekelne, hogy mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés

Soha eletemben nem szedtem semmi gyogyszert, viszont sajnos most,hogy negyven korul vagyok, kiderult,hogy magas a vernyomasom. :S Az orvos felirta ezt a gyogyszert, de nagyon nehezen szanom ra magam,hogy szedjem. Ha ismeriket a Cardilopint, akkor mondjatok mar el,hogy mire szamithatok. Mellekhatas, stb...

Koszonom szepen!


2010. jún. 8. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nem kell megijedni, a mellékhatások ritkán jelentkeznek.

2010. jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi, ez benne volt a dobozaban is..:-)
2010. jún. 8. 21:26
 3/4 anonim válasza:

Szia!!


Én egy másik gyógyszer kiegészítésére kaptam a Cardilopint,egy dobozzal szedtem be. Azt tapasztaltam ezidő alatt,hogy a lábfejeim úgy néztek ki, mint két puffancs, a lábszáram és a bokáim oszlopszerűek voltak!!

Elfogyott a doboz,nem volt lehetőségem újat kiváltani, ezért néhány napja nem szedem, a dúzzanat és a vizenyősség eltűnt!!! Ezt írja, mint lehetséges mellékhatást!! Ja, amikor szedtem, a bevétel után egy-két órára csökkentette a vérnyomást, majd visszaállt a magasabb értékre!! Nem hiszem,hogy ez valami csodagyógyszer lenne!! Bár, lehet, hogy másnak jó!!


Jó gyógyulást!!

2010. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Az igen.. Mondjuk nekem ez a mellekhatas szerencsere nem jeletkezett, de a vernyomasomon se vettem eszre semmi valtozadt. Se le se fel. En immunis vagyok erre valoszinu..:S

2010. szept. 10. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!