Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Symicia nevű fogamzásgátló...

Symicia nevű fogamzásgátló tablettáról mi a véleményetek? és lenne egy kérdésem is vele kapcsolatban. (lent)

Figyelt kérdés
most kezdtem el szedni. ma van az első nap. és az lenne a kérdésem, hogy az első héten a menstruáció alatt is lehet nemi életet élni védekezés nélkül vagy védekezni kell, de lehet? tehát úgy gondolom, hogy szombaton találkozom a párommal és az lesz akkor a 5. nap és lehet-e vagy nem akkor. Kicsit zavaros nekem ez az egész. Olvastam pár dolgot erről, de elég eltérő vélemények voltak.
2010. okt. 26. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvosok két hét kiegészítő védekezést szoktak javasolni. Meg mondjuk menzesz alatt nem ajánlatos szexelni, de végül is a te dolgod.
2010. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, csak nem nagyon tudom eldönteni és gondoltam megkérdezem, hogy erről mit gondolnak mások :) páromat nem zavarja, de engem lehet, hogy fog. nem tudom.

köszi a választ! :]

2010. okt. 26. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem amiatt írtam, hogy undorító. (Ez személyes megítélés kérdése, van aki annak tartja, van, aki nem).

De veszélyes. A hüvelyedben baktériumok vannak, amik egy ilyen aktusnál felkerülhetnek a méhedbe, vagy akár a hasüregedbe is (mivel vérzés alatt nyitottabb a méhszáj).

2010. okt. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igenigen, ezt én is tudtam, ezen is gondolkodtam, hogy megvan a veszélye ennek is. Ennyit azért nem ér a dolog. Mondjuk, ha vigyázunk akkor biztonságosabb, de valahogy egyre inkább nem rajongok már érte.
2010. okt. 26. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!