Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek a cypromix...

Mi a véleményetek a cypromix tablettáról?

Figyelt kérdés
Aki szed cipromixet milyen tapasztalatai vannak? Tényleg csökkenti a szőrnövekedést?
2011. júl. 26. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy erős hormonkészítmény.Mellékhatása a fogamzásgátlás.Hormonális eredetű, túlzott szőrnövekedésre írják fel.Meddőséget okozhat, ezért akinek nincsenek hormonproblémái annak nem javasolt.
2012. febr. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) nekem vannak hormonproblémáim legjobban a szőrnövekedés zavar ezért szeretném elkezdeni szedni
2012. febr. 14. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Oksi, de csak fél évig ajálott szedni.Nekem nem csak a szőreim miatt írták fel, de igazság szerint nem látok javulást, pedig egy éve szedem.( igen... nem tartom be) Ne kövesd ebben a példám:)
2012. febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnálom h nem segített lehet más gyógyszerrel kéne próbálkoznod :)én nagyon bízok benne h ritkulni fognak tőle a szőrök..csak az a baj h fél évig szedem és ha segít is vmit, utána ha abbahagyom minden visszaáll úgy ahogy volt :(
2012. febr. 15. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!