Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek holnap hazamehetek...

Szerintetek holnap hazamehetek a kórházból? Hogy viselkedjek, hogy hazaengedjenek?

Figyelt kérdés
Szerda óta bent fekszem, csütörtökön műtöttek és már tegnap óta semmi bajom, viszont holnapra ígérték még szerdán, hogy hazamehetek. De már kikellett volna venni a drain csövemet, ha haza mehetnék. Orvos még ma nem volt visiten, nem is biztos, hogy lesznek, nővérek nem tudnak semmiről. Szerintetek ennyi idő után holnap kiengednek? Halálra unom magam és már haza akarok menni... (az ágyam tábláján Keddig van beszámozva amúgy a dokumentáció, ez jelent valamit?)

2018. márc. 4. 16:08
 1/3 anonim válasza:
Mivel műtöttek? Szerintem haza engednek, amúgy hétfőn általában elszoktak engedni, ha nem túl komoly műtétről van szó persze...
2018. márc. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sipoly műtét, semmi különös
2018. márc. 4. 16:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne siess annyira nagyon,bár gondolom azóta haza engedtek,én perforált vakbélnél jártam úgy hogy hamar vették ki a draint,begyulladt a sebem és feküdhettem vissza 1,5 hétre.
2018. márc. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!